Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Elég. Bonyolult....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Elég. Bonyolult. [túl hosszú lett a kérdés. ]

Figyelt kérdés

Szóval. Eddig általános iskolában el voltam nyomva, sz*rt sem jelentettem a közösségnek, mert csak a cigiből és a piából állt ott az élet.

Most viszont gimibe mentem, és 3. napra 2 lány rám is tapadt... +1. Ezt ki is fejtem részletesen.

Szóval. Van egy lány. Ő nagyon szimpatikus, nagyon tetszik nekem, kívül-belül, és ő is hozzám. Írta is, hogy nagyon szexi vagyok, stb....

Azonban van vele egy bibi. Van barátja. Egy NAGYON NAGYON féltékeny barátja. Meg is tiltotta neki, hogy velem beszéljen, de a lány csak kiröhögte őt. Azt mondta nekem, hogyha nem lenne barátja, azonnal rám tapadna. Viszont elég régi a kapcsolatuk, szóval még biztos egy darabig tartani fog... Még valami ide. Már van egy barátnőm (nem iskolában ismertem meg), 2 éve együtt vagyunk, de egyre halványul a dolog... már nincs miről beszélnünk, alig találkozunk, és csak a "hogy vagy, mit csináltál ma?" témák maradtak... Ő a +1-ik lány, akiről beszéltem. Ő nagyon félénk, alig beszél, és még a kezemet is remegve fogja meg...


Az utolsó lány... ő az, akit évek óta kerestem. Ugyanaz az érdeklődésünk (kínai filozófiák, művészet, kultúra stb...), viszont hozzá kevésbé vonzódok. Nem érzem... azt a lángot, mint az első lánynál, vagy a barátnőmnél (eleinte... mert már nála sem érzem). Viszont a 2. lány is hasonló, csak ő kevésbé érdeklődik ezek iránt, nem teljesen adja át magát ezeknek a dolgoknak...


A 3. lány (akihez nem vonzódom) nem mondta el nekem, hogy tetszem neki. Ezt más lányoktól tudtam meg. tegnap este nekem áradozott... nos, rólam. Mondta, hogy mindig csak a fiú édes hangjára, gyönyörű szemeire és arcára tud gondolni. Én meg csak bólogattam, mert nem tudtam, mit kellene mondanom. elég kínos volt...


Nem azt mondom, hogy nem élvezem ezt a sok rajongást... de baj is származik belőle. Pl. a két újonnan megismert lány régebben nagyon jó barátnők voltak, most viszont ellenségeskednek, rajtam... ráadásul nem akarok bajt a lány és a barátja között, ahogy magam és a barátnőm között sem.


Ezért valamit kéne kitalálnom... nem azt mondom, hogy mondjátok meg helyettem, mit tegyek, csak szükségem lenne némi útbaigazításra, hogy merre kéne elindulnom...

Nekem az is elég, ha tudnátok mondani jó témákat, hogy ismét fellángoljon köztünk a dolog. Mert most csak ülünk a padon, néma csendben... és elég sz*r...


Elnézést, ha nagyon hosszúra sikeredett :S Előre is köszi az értelmes válaszokat!

15/F


2010. szept. 5. 12:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
BA.zd egy 15 éves srác meg egy 15 l kapcsolata nem fog sose örökre tartani sehol senkinél szajkits gyorsan a bnőddel ha ellaposodott a kapcsolat most vagy fiatal ÉLJ használdki ne maradj olyannál akit nem is szeretsz mert bnődet nem szereted mert másik csajba is szerelmes vagy csak egybe tudsz és a csajodnak ez csak fáj h vele vagy de nem őt szereted érzi szóval szakíts sírni fog de nem fog neki nagyon fájni .. Mert amit mostcsinsz vel az jobban fáj neki ...egy16 L
2010. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hátt... köszi a válaszod, de ő is tud mindenről, és nem fáj neki. Ő bízik bennem. És én nem vagyok másba szerelmes, jelen esetben szinte senkibe. Csak leírtam, hogy mások is eléggé tetszenek. :)
2010. szept. 8. 04:56
 13/18 anonim válasza:
Szerintem abszolút rossz irányba mész. Miért kellenének neked ilyen problémás lányok? Ezek úgy veszekednek rajtad mint valami húsdarabon... Nem tűnt még fel neked, hogy a legtöbb fiú nem szereti az ilyen lányokat? Lehet hogy rövidtávon jól esik a rajongásuk, de széttépnek téged. A legtöbb normális fiú a komoly lányokat szereti. Nem tudom te milyen fajta ember, vagy de leállítanám ezeket a lányokat és szakítanék a helyedbe a barátnőddel. Már így feltűnt hogy nem szeret téged. Keress egy lányt akit már ismersz, megbízol benne és az se baj ha bonyolult a kapcsolat. Pld távkapcsolat(én is abban élek), vagy más.. ne járj csak azért velük mert nincs más szerintem. Én ezt tanácsolom neked. És amúgy meg ha vmelyikkel összejönnél mi lenne belőle? semmi. mert összeveszne akkor az a csaj aki veled jár a többi csajjal akinek tetszel. egyáltalán nem éri meg.
2010. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
19/L :) Fogadd meg! (előző vaaagyokk)
2010. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

rendben. köszönöm :) Csak néha nehéz azt mutatni kifelé, hogy boldog vagyok egyedül...

Amúgy szerintem én is normális fiúk körébe tartozom. Ha valaki számára ez egoista kijelentés, akkor most szólok, hogy nem szeretem, ha valaki porig szidja saját magát...


Hát egy gond viszont még mindig van. Az első lány most nagyon rámtapadt, valószínűleg szakítani fog a barátjával. Az előző 3 napban gólyatáborban voltam, és egy újabb lány rám mászott... eléggé meg is lepődtem. Nekem ez kezd sok lenni, és nem akarom, hogy bárki is rajtam vitázzon.....

2010. szept. 15. 04:15
 16/18 anonim válasza:
nem akartalak megbántani, sajnálom. Csak nem ismerlek és eleinte úgy tűnt mintha ugyanolyan fiú lennél mint az átlag. szóval sajnálom. előző válaszoló vagyok 19/L
2010. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
remélem megoldódik ez és a legjobb lányt választod:D bocs h ennyi részletbe válaszolok:D
2010. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nem gond, köszönöm, hogy egyáltalán válaszoltál :)
2010. szept. 16. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!