Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fosok a lányoktól, sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fosok a lányoktól, sose találom meg a nagy Ő-t vajon?

Figyelt kérdés
nehezen illeszkedek be ismeretlen emberek közé,de ha egy lánnyal beszélek,és ha még jó is egyszerűen nem jutok szóhoz annyira zavarba jövök hogy asszem össze csuklok :( de ha beilleszkedek akkor már jó van dumám is minden de elején egyszerűen nem megy, ezt ki lehet nőni? mondjuk 24 multam de elég gyerekes vagyok és későn érő típus
2011. ápr. 22. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyi az egész amúgy meg, hogy gondold azt hogy a csajon kívül még van 20 másik akikkel talizni fogsz, vagy egyszerűen randizz ismerkedj egy jópárszor és hidd el menni fog. De ne a fullossakkal kezdj ;)
2011. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanilyen vagyok én is! Egyszerűen tiszta ideg leszek, teljesen zavarban vagyok valahogy alapból ha egy ismeretlen emberrel találkozom, utána viszont azért fel tudok oldódni, de csak szép lassan és ha már kialakul valamilyen viszony köztünk akkor már minden rendben, de tökéletesen megértelek, nekem is kb. ennyire rossz és gondot okoz ez a gátlásosság vagy nem is tudom mi ez, de nehéz leküzdeni ha egyáltalán lehet. Barátnőd volt már amúgy? Nekem még nem volt soha barátom és talán emiatt még rosszabb, ez is frusztrál. 23/L
2011. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Furcsa, azt hittem, egy lánynak nincsenek ilyen problémái.
2011. ápr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Shift+kis ő. :)
2011. ápr. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
volt már nőm, de mindig csak olyan aki kezdeményez :D nagyon gáz
2011. ápr. 23. 09:34
 6/7 anonim ***** válasza:

hát remélem én még kinőhetem :D

16l

2011. ápr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elöször is kedves kérdező! Az egyáltalán nem gáz ha a csaj kezdeményez, sőt mi több érezd magad megtiszteltetve, hogy ő ment oda hozzád és akart téged. Sok pasi csak álmodik az ilyen szituációról te meg megkaptad. Valójában tudd, hogy mindig a nő választ, te csak bepróbálkozol, de ő már előtte kiválasztott téged ;). Minden jót
2011. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!