Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, Pasik! : Egy első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Pasik! : Egy első randi számára ismertek jó randihelyet Szegeden?

Figyelt kérdés

19 éves szegedi pasi vagyok.


Szegeden tudtok jó randihelyet?


Oké tudom, hogy van ezer1, és olyan helyre kell menni, ahol van látnivaló, és tudtok miről beszélgetni, és közös élményt nyújt..., mint pl. a Vadaspark.


Viszont ez csak egy Első randi lesz, ahol csak ismerkedés a cél, és beszélgetés, de én mégis szeretnék valami kis élményt, érdekességet.


Valami kilátóra gondoltam. Pl. a szegedi Dóm-ba fel lehet menni vasárnap?


Vagy van valami hasonló ötletetek?


Írjátok oda, hogy milyen idősek vagytok, és fiu, vagy lány.

köszi :)


2011. ápr. 16. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a Vadaspark nagyon jó ötlet, ott nincs zaj,tudtok beszélgetni és iszonyú aranyosak az állatok is, tehát élményt is nyújt :)

Ha engem mászatni akarnának valahová nem mennék, szóval egy voks a Vadasparkra :)

2011. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az ideális randihely attól függ, hogy mit szeret a lány, és mit szeretsz te. ha engem egy lány felinvitálna a dómba, oké oké érdekes, de különösebben nem hatna meg a dolog. de sokszor, a legegyszerűbb helyek a legjobbak! akár egy kávézó, egy hosszas beszélgetés, vagy bármi.
2011. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
19f voltam
2011. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, én például nem vagyok túl beszédes, tudok kínos csöndeket létrehozni ha nincs jó téma, és ebből a szempontból a vadaspark nagyon jó, lehet röhögni az állatokon, meg ott sztem nem fordulhat elő, hogy nincs téma, csak kínos csönd :D De ha ez nem áll fent akkor mondjuk séta a Széchenyi téren, vagy a Kárász utcán, és bemenni vmi közeli kávézóba, vagy megenni egy sütit, fagyit :)
2011. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, első randi lesz ez. Több ismerősöm is azt mondta, hogy első randira elég a séta, mert ismerkedés a cél, hiszen lehet, hogy nem is lenne következő, mert nem ismerjük még egymást.


Csak a séta alatt is szerettem volna valami érdekeset mutatni neki, de sajnos nem vagyok annyira kreativ. :( , hogy kitaláltam volna valamit.


Vadaspark szerintem tökéletes, de nem első randin, inkább később.


ötlet? :)

2011. ápr. 16. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát,vagy a Grafitto pizzéria,vagy az A Capella fagyizó a Kárászon =)

Ł/16 ^^

2011. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én mindig az Assam Teaházba vitetem magam :D:D:D Nagyon kellemes kis hely,fincsi a tea,hangulatos,romantuikus,kiválóan lehet eszmét cserélni.Meg egyebeket.
2011. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

18:06-es:


köszi

2011. ápr. 18. 10:27
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Szép hely a Holt-Maros Újszegeden; ha tudod, merre van, szerintem menjetek el oda, romantikus, csendes, kellemes hely.

Cukrászdák közül ajánlom a Stefánia Cukrászdát a Stefánián, mert az van a legtovább nyitva, s korántsem olyan nyüzsgő, mint a Kárász utcán bármi.


Sok sikert!

2011. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!