Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szórakozgat. Esetleg komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozgat. Esetleg komolyan gondolja? Gyors válaszokat kérek! ;$

Figyelt kérdés

Van egy fiú,pár hónapja ismerem. És szombaton egy buliba voltunk,nem mentem oda hozzá.. És ő se hozzám,csak egész este nagyon nézett,amikor az eggyik haveromat közelebb húztam hogy mondjak neki valamit,azonnal ránk nézett,gondolom azthitte hogy smárolunk. A szeme sarkából is nézett,általában ott volt ahol én,ha lent táncoltam őis,és amikor lent a haverjának súgott valamit a fülébe,akkor is engem nézett,amikor táncolt akkor a lábamat,amikor fent voltam,és ült a kanapén,én pedig a barátnőimet kerestem,megláttam a kanapén,és előre dőlve nézett. Sokáig nem beszéltünk msnen,se máshol.. És tegnap pedig beszéltünk,mert azthittem hogy haragszik rám valamiért,mert hogy nem írt rám,meg ilyenek. És mondta hogy hát énse írtam rá,akkor őis hihetné ezt. És szombaon hát volt bennem,és pár dolog kimaradt. :$ És egy sráccal kézen fogva mentem ki,de hogy mikor fogtam meg a kezét,azt nem tudom,és ő háttal volt nekem,hogy ezt hogy látta.. Szóval egész este nézett,és kérdeztem tőle tegnap hogy csajozott? Mondta hogy nem. Kérdeztem hogy mert? Erre ő: Mert nem jöttél oda. Ezek szerint? Már smároltunk is náluk.

16L


2011. ápr. 15. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Üljetek le és beszéljétek meg. Ha tényleg éreztek egymás iránt valamit, akkor hajrá!!

Sok sikert!

2011. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros amit leírsz. Te most akkor pasizgatsz előtte, ő bámulgat téged? És?
2011. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
volt benned? mi volt benned kislányom?:D akkor lehet nem csak kézenfogva mentetek ki...:D:S de komolyra forditva a szót, szerintem beszéljétek meg személyesen, h ki mit akar, ennyi.
2011. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ittam sokat,nem volt tömény,meg semmi,magamnál voltam,és a haverok figyeltek rám,ott voltak velem. És ha nem tetszem neki? Nekem azt mondta náluk hogy tetszem neki,a barátnőmnek 2x hogy nem én,nekem meg msnen azt hogy senki. :(
2011. ápr. 15. 18:33
 5/11 anonim válasza:
micsoda? nem értem:D mi senki? amúgy hát hogyha neked azt mondta és hitelesnek tűnt, szóval a szemedbe mondta és nem nevetett közbe, meg nem a nagyvilágba nézett közbe, akkor tényleg tetszel neki, de szerintem nem dől össze a világ, ha nem tetszel neki, mert neked is csak tetszik, akkor lenne nagyobb a baj, ha te már szeretnéd, de ilyesmiről szó sincs, egy a lényeg, annyira ne nyomulj.
2011. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát épp ezaz.. Hogy szeretem. :$

Pont smároltunk,és akkor kérdeztem rá, azt hiszem hogy a szemembe nézett,de ez már lassan 2 hónapja volt. :O

2011. ápr. 15. 19:12
 7/11 anonim válasza:
ha meg viszont 2 hónapja semmi jelet nem ad, hogy kellesz neki, akkor te nem tettél rá olyan nagy hatást, magyarul nem igazán kellessz neki, hidd el az sosem jó, ha ráerőlteted magad.. keress mást, 16 vagy, nem kell leragadnod egy ilyennél..:D
2011. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát úgy nézegetett,de nem jött oda.

Azt mondta hogy: "Oda jössz ha akarsz" vagy vmi ilyesmi.

Vmi tipp hogy deríthetném ki? Majd hétvégén oda megyek hozzá,jövőhéten. :$

2011. ápr. 15. 20:28
 9/11 anonim válasza:
akkor figyelj, mondom neked egy egyszerűt: facebookon vagy valahol írj rá (vagy msn..) hogy tetszel-e neki?! és ennyi, kiderül... de szerintem ha már ennyi ideig nem keresett, túl sokat ne várj.
2011. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát akkor azt hiszem hogy a szemembe mondta hogy igen..

Deee.. így nem fogom megkérdezni. Most az érettségi miatt nem kell csaj neki. :/

2011. ápr. 17. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!