Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vessem be magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vessem be magam?

Figyelt kérdés
én 17L és kell nekem egy 15 eves fiu, mit csinaljak h megszerezzem, lehet h tetszem neki, mert szokott szunetekben nézni, de ne biztos, szóval hogyan bolondíthatnám magamba teljesen. Elore koszonom a valaszokat :)
2011. ápr. 13. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

menj oda hozza és nézz a szemébe, nyúlj finoman a lábaközé , egy kis simogatás a gyíkra és puszi a szájra!

És már le is vetted a lábáról !!!

2011. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok olyan, meg amugy ha csak egy jot akarnek akkor ezt csinalnam, de en nem csak azt akarom tole, :) de azert kosz a tippet :*
2011. ápr. 13. 21:03
 3/6 krameri ***** válasza:

ha néz, akkor szemezz vele, fokozatosan egyre bátrabban, ha tetszel neki akkor előbb utóbb beveti magát

és legyél többet egyedül, közel hozzá, hogy merjen kezdeményezni, haverjaid előtt nem fog leszólítani

2011. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy aranyos női mosolynál kevés szebb dolog van:D Csak nevess belé ^^ És ha ránézel tekergesd a hajad ( hacsak nemvagy rövidhajú :/ )
2011. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kicsit mas a helyzet, mintha egyidosok lennetek. Sokkal jobban a tudtara kell adnod, hogy bejon neked, mert, o egyszeruen nem fog merni annyira kozeledni, mint egy vele egykoru, vagy kisebb lanyhoz. Nekem is volt 15 evesen 17 eves baratnom, hu de sok "jelet" kellett adjon, mire megmertem csokolni :) azok a regi szep idok :D Sok sikert!
2011. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, es remelem h mad kisul vmi jo is belole :)
2011. ápr. 13. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!