Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozok egy lánnyal jövö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozok egy lánnyal jövö hét pénteken?

Figyelt kérdés
Na szoval az a szitu : h 16 éves vok ö nállam majdnem 2évvel fiatalabb.. Ö tul van az elsöö csókon stb én meg nem :( Még nem láttam élöbe sose de viszont nagyon belém van esve amiért endes vok vele minden nap beszélek vele vagy 100 szor ir nekem sms-t stb .. jön hozzán és h smint csináljam ha eljön be -e mutatkozzak neki vagy nem kell mert ismer :/ Adjak neki 3 puszit miröl kezdjek el vele beszélgetni ?? elöre is köszönöm :) segitstek fontos...
2011. ápr. 12. 22:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szuper ötlet!

Én is voltam motoros randin nagyon izgi:P

Bevágódsz nála tuti!

2011. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Motorozással csak lazán, nehogy egyből nyélgázon vidd egy kört, mert úgy elszalad, hogy hazáig meg sem áll:D Sok lány menőnek tartja az autókat, motorokat de a legtöbb neméppen van oda a sebességért főkeg nem egyből. A csókolózással meg ne parázz menni fog magától minden ha nem görcsölsz rá.
2011. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt írja menő motoros nem kezdő:)
2011. ápr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam h nem menő motoros, bár aki annak hiszi magát az pont, hogy kezdő:D na de ebbe most ne menjünk bele. Arra akartam kilyukadni, hogy ne akarjon felvágni előtte.
2011. ápr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát 16éves:)

Szegény még jó hogy menőzni akar a csaj előtt..

Csak nem menne gyorsan!

2011. ápr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Mivel mondtad, hogy most találkoztok először, nem biztos, hogy jó, ha egyből csók meg minden. Lehet tolakvásnak venné, ha rámozdulnál és kellemetlenül érezné magát. Mivel írtad, hogy rendesnek tart meg ilyesmi, szerintem bőven elég, ha egy "megismerkedős beszélgetéssel" kezditek. A helyzet úgyis adni fogja magát. A motorozós randit pedig mindenképp tartogasd későbbre. Legyen előtte 2-3 randi, de nem egy rossz ötlet.


Sok sikert nektek! :)

2011. ápr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen .. Én is remélem nem lessz koppanás :/ De majd meglátjuk :) elöre is köszönöm mindenkinek :)
2011. ápr. 13. 06:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!