Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénteken találkozok . Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken találkozok . Van tippetek?

Figyelt kérdés

Pénteken találkozok egy fiúval..igaz ismerem 2éve .. na mind1 nem az a lényeg hanem hogy tudom elcsábítani?:) Valakinek van valami kis trükkje? vagy valami tippje?:) öltözködésbe vagy viselkedésbe?:) vagy bármibe

Előre is nagyon szépen köszönöm *.*

16/L


2010. ápr. 19. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Én pl. szeretem a szoknyás lányokat. Nem feltétlenül kell mini szoknya, érhet az bokáig is, de úgy egyből letud venni egy lány a lábamról.

18F

2010. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát este találkozunk :/ szóval még szoknyát nem igazán akarok..:)

De azért kösziii :)

2010. ápr. 19. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:

énis szeretem a szoknyát :D


emellett a göndör hajat :D

2010. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Áá szoknya kizárt nem az én stílusom nem szeretem xd göndör haj még jó;)
2010. ápr. 19. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen alakod van, hogy nézel ki. Tedd ki amid van :D. Feszülős naci, magassarkú...Kicsit játssz rá a dologra, add elő a mennyire jó csaj vagyok témát. Hagyd magadhoz közeledni, majd legyél hirtelen elérhetetlen. Remélem értesz ;)
2010. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értelek értelek:)) de nem akarok túl sok lenni se :/
2010. ápr. 20. 06:33
 7/8 anonim válasza:
nem akarsz tul sok lenni, ezért legyél hirtelen elérhetetlen :)felkelted az érdeklődését, de mégsem leszel a szemébe egy ribanc. egyébként öltözz ugy ahogy jólérzed magad, nekem természetesen nagyon göndör a hajam, de ugy nem érzem magam jól ezért kivasalom mindig, ruha pedig, ami jól áll, illetve amit szeretsz, hogyha nem szeretnél' tuksok lenni' ahogy írtad, akkor csak legyél vele aranyos, nevessetek sokat, szóval érd el h érezze magát veled nagyon jóól :) majd írd meg hogy hogysikerült, bár már szerintem tul vagy rajta, azért érdekelne, 16/l :)
2010. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor nem jött össze..átettük most szombatra..majd leirom hogy sikerült...am megfogadom a tanácsodat .. nagyon szépen köszönöm
2010. máj. 4. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!