Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor tetszem neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki, vagy miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés

Az egyik srac ismerosom mar majdnem 2 eve ismer engem. Idokozbe megismerte a legjobb baratnomet (kb fele eve).

A multkor mentunk az utcan, es engem mintha nem is ismerne, odakialltott a baratnomnek, hogy Krisztina!! De jo hangosan. En meg mintha ott se lennek.

Miert csinalhatta ezt? Amugy elmondtam regebben a sracnak, hogy tetszik, de nem reagalt ra semmit. De olyan jeleket kuld felem, mintha tetszenek neki.


2011. ápr. 12. 20:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Amugy en 18 eves vagyok, a srac 19; es meg soha nem volt baratnoje.
2011. ápr. 12. 20:35
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Na az a szitu, hogy ismersz egy srácot két éve akivel egyszer sétáltál és fél éve spanol Krisztinával. És ezen a sétán odakiáltott Krisztinek, hogy cső span! Ebből te azt veszed le, hogy a srác gerjed rád, mert téged semmibe vett szerinted amikor spanolt Krisztinek?
2011. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivan?
2011. ápr. 12. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt kérdeztem én is cicám!
2011. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az van, hogy en megismertem mondjuk Sanyit 2 eve; de idokozbe rajtam keresztul megismerte a legjobb baratnom is. A baratnomnek, vagy Krisztinek soha nem koszon, ha latja, csak akkor, ha Kriszti velem van.

Nah de multkor setaltam Krisztivel es Sanyi odakialltott, hogy Kriszti, en meg mintha ott se lennek. 1x beszelt eletebe Krisztivel, de pont akkor, mikor en is ott voltam vele odakialltort neki, engem meg mintha nem is ismerne, pedig nagyon sokat hulyultunk egyutt meg beszelgettunk. De en ezelott jopar honappal elmondtam Sanyinak, hogy tetszik nekem, amire o semmit nem mondott.

Nah ez a szitu!

2011. ápr. 12. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Sanyi nem szeret. :( Krisztivel meg csak nem volt bunkó kivételesen.
2011. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
olyan ismerős ez a kérdés de amint látom ugyan ezt a választ kaptad mint amit én adtam :P
2011. ápr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!