Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert csinalja ezt a srac, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt a srac, ha nem is tetszem neki?

Figyelt kérdés

Elmondtam egy sracnak, hogy tetszik; de semmit nem mondott erre.

De tobbszor latom, hogy engem nez (neha vegigmer- lentrol felfele), koszonni folyton koszon, van, hogy integet is, illetve egyszer megtortent, hogy mig elmentunk egymas mellett vegig a szemembe nezett.

Valamint mas lanyokkal folyton viccelodik, folyton nevet veluk, de hozzam, meg soha nem jott oda, hogy mi is volt ez tolem, hogy elmondtam neki, hogy tetszik.


2011. ápr. 2. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán mert fél.
2011. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mitol fel? Minden lannyal viccelodik, csomo lany ismerose van, mindig a kozeppontban all; es pont tolem felne?
2011. ápr. 2. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki!!! ő csak szívat téged, hogy aztán szépen mondja a haverjainak hogy nézzétek már még ő is azthiszi hogy akarok tőle valamit! pedig én csak szórakozom vele
2011. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azért fél, mert tetszik neked :)
2011. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,lehet az is benne van,h tudja,neked bejön.De sztem ha tetszenél neki,akkor megtalálná a módját,hogy beszélgessen veled..
2011. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekled,akkor lépni is fog a pasi,szóval ha tetszenél neki,már régen odamnet volna Hozzád,és elhülyültetek,elbeszélgettetek volna.Mivel elég nagypofájú,de mégsem kezdeményezett,ebből gondolom,hogy nem vagy igazán az esete.
2011. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ismernek a baratai engem. Egy baratja ismer, de az folyton bamul engem. Egyebkent nem olyan tipus, aki a haverjaival ezt beszelne ki, valamint regen kozeledett felem, megolelt tobbszor, puszilgatott, es alig ismertuk egymast. Valamint meg soha nem volt neki baratnoje.
2011. ápr. 2. 19:25
 8/9 anonim válasza:
Hagyjad a fenébe azt a srácot!Ha tetszel neki,akkor oda megy hozzád beszélgetni,keresi a közelségedet.Ha ezt nem teszi meg akkor ne várj rá és ne érdekeljen,hogy bámul téged.Nem érdemel meg téged,ha ekkora barom!
2011. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kolo válasza:

Hát persze, biztos "csak egy bunkó pasi a sok közül". Nehogy esélyt lehessen adni neki, végén még kiderül, hogy valójában gátlásos és ezt leplezi a viccelődéssel, meg a társaság középpontba való kerülésével. Sőt szerintem éjjelente biztos sötét sikátorokban mászkál és macskákat gyilkol... Ugyanmár! Próbálj meg kicsit közeledni felé, rávezetni a témára. Ha nagyon nem veszi a lapot esetleg beszélhetsz is vele a dologról. Én szívesen veszem, ha beszél velem egy nő, tudom, hogy mi a pálya.

Persze az is lehet, hogy nem vagy az esete, bár akkor nem bámulna. Én sose bámulok egy olyan nőt, akihez nem vonzódok fizikailag. Te nézegetsz egy ronda pasit? :) Nem hiszem...

2011. ápr. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!