Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt? Tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, a pasi 27 lesz. Egy focicsapatban játszik, gyakran szoktam az edzésükön megjelenni, gyakran volt hogy szemeztünk is, elég hosszasan... nem tudom hogy ezeket miért csinálta? Tetszem neki? Szerintem a fülébe juthatott hogy nekem tetszik... szemezhet valaki csak ezért? Egészen eddig nem volt barátnője, és kb. 1,5 hete együtt van egy nála majdnem 10 évvel fiatalabb lánnyal; a közösségi portálra nem írta ki hogy kapcsolatban lenne, de a lányról kitett egy képet. Nem értem, hogy ha tetszem neki (ami persze nem 100%), akkor miért van egy másik lánnyal? Azért nem lépett mert nekem van egy "boldog" párkapcsolatom, amiből azt se tudom hogy kilépjek-e vagy nem? Válaszotokat, és segítségeteket előre is köszönöm :)
2009. jún. 3. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha van kapcsolatod, mit vársz?? Figyu, ha tetszik a srác, szemezel vele, akkor miért vagy együtt a pasiddal?? Ez igy nem is fair. Lehet azért nem lett több, nem közeledett, mert van barátod. Ha meg nem vagy boldog, akkor lépj ki. Ha előbb megteszed, lehet, hogy most te vagy együtt a sráccal és nem az a másik csaj.
2009. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában az emberek azért szemeznek, mert tetszenek egymásnak, de ez csak abból derül ki, hogy hogy néz rád. Ha szemeztek és te elmosolyodsz akkor ha tetszel neki, valszeg ő is elfog mosolyodni. Azzal a 10 évvel fiatalabb barátnőjével meg nem hiszem h hosszú lesz a kapcsolata, akármennyire is nagy lehet a szerelem. Az h te kiszállj a kapcsolatodból, arra csak akkor tudok (ill. mások) véleményt és tanácsot mondani, ha elmondod h milyen is valójában a kapcsolatod. Ha jól megvagytok és szeretitek egymást akkor nem kéne. De ha ott hagynád a másik pasiért akkor szakíts. Mondjuk ha "boldog" párkapcsolatod van,ahogy te írtad, akkor ott gáz van. De ez az én véleményem és boldogan fgom olvasni a lehurrogásokat. Szia!
2009. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem boldog a kapcsolatom, azért is írtam, hogy "boldog". Arra sajnos nem emlékszem, hogy ő rám mosolygott volna, de a szemezés elég hosszan az megvolt... igazából én olyan vagyok hogy nem nagyon szoktam kezdeményezni, szeretném ha engem hódítanának meg. az a mai világban nagy kérés? :(
2009. jún. 3. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:

figyuz, ha az én pasim szemezgetne egy másik csajjal és ezt írná amit te írtál az nekem marha szarul esne. már bocs.én azon a véleményen vagyok, hogy marhára rossz tud lennie gy szakítás de az mégrosszabb ha hülyítik az embert... eldönthetnéd hogy mit akarsz, a mostani pasid vagy azt a srácot. mert pasidnak is biztos rosszul esne ha ez a fülébe jutna. és a másik srácnak is ha szemezgetsz vele de a pasiddal maradsz.

választanod kell, lehetőleg minnél hamarabb.

és bocsi, de ez az én véleményem.

2009. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!