Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy srácot bátorítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy srácot bátorítani?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és én is neki de nagyon félénk és én azt szeretném hogy ő kezdeményezzen hogyan segítsek neki?
2011. ápr. 12. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

kezdeményezz te....ha nem kezdeményezel,de odamész bátorítani,akkor az is kezdeményezés,am meg nem lehet ennyire hülye,h ha tudjátok egymásról,h tetszetek egymásnak akkor miért nem mer odamenni?

Szóval,ha mégse akarsz odamenni nyíltan,akkor esetleg fb.úgyis annyira elterjedt már,vagy szemezz vele,mosolyogj rá,esetleg véletlenül érj hozzá,mikor elmész mellette!Sok szerencsét lányka!:)

2011. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi és megpróbálom...:)
2011. ápr. 12. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kacsints rá, ha ebből sem veszi a lapot, akkor hagyd a p*csába
2011. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!