Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha akarok valamit egy lánytól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha akarok valamit egy lánytól, akkor hogyan kerüljem a "barátság zónát"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mond meg hogy neked nem a barátsága kell hanem a szerelme.
2011. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy mit akarsz, ezzel kezdd... Ezután vagy leszerel hogy nem, mert ezért meg ezért, vagy benne van és akkor kialakulhat valami.
2011. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, az elején mond el neki hogy bejön, de ne eröltesd rá, hogy vagy mostatnól járunk vagy hagyjuk inkább. Először udvarolj neki hív el találkozni kettesben. Így te is jobban megismerheted és a többi az meg rajtatok fog múlni.
2011. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ez szerintem hülyeség...

azzal hogy megmondod az elején hogy nem barátkozni akarsz nem biztos hogy eléred amit akarsz.

A nőnek kell futnia te utánad, neki kell akarnia téged

A lányoknak az kell amit nem vagy nehezen kaphatnak meg, és ha te már az elején tudatod vele hogy csak rajta múlik hogy összejöttök-e akkor buktad.


Legyél férfi, ne legyél a lelki szemetesládája, és pár randi után kapd le :D

2011. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Akkor nem tudom xD én szeretek tisztában lenni a dolgokkal. Engem ha talizni hívna egy fiú akkor először úgy gondolnék rá hogy haver. Mert a legtöbb fiú kiszámíthatatlan és a lányok nem szeretnek csalódni. Nem kell vele tudatni hogy csak rajta múlik annyi hogy ha esetleg úgy alakul és jobban megsimeritek egymást akkor akár több is lehetne köztetek mint barátság.
2011. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy srác sose hív lányt talizni barátkozásból... ezt szerintem csak a lányok gondolják így


kivéve ha már nyilván barátok , de 2 egymásnak szinte ismeretlen ember esetén biztos hogy nem csak haverkodás a cél...

2011. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
második ilyen jellegű kérdés, de a válasz ugyanaz. ha nagyon tetszel a lánynak és vonzódik hozzád akkor nem lesz barát zóna, ha csak kicsit vagy nem akkor felejtős vagy. feltesz a polcra, ha szomorú levesz...
2011. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!