Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok: Mit tegyek, ha randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok: Mit tegyek, ha randin az alábbi, számomra kínos témák merülnek fel?

Figyelt kérdés

20 éves Pasi vagyok.

Találkozni fogok egy csajjal, és vele ez lesz az első randi.


Korom ellenére, még nem volt barátnőm, és nem is szexeltem.

Nem kell az osztás, én nem érzem azt, hogy lemaradtam volna valamiről. köszi :)


Szóval számomra ez a két dolog a kínos. Ha szóba hozza első randin a szexualitást, akkor mit mondjak?, hogy én még nem voltam senkivel?

Öszintén az igazat?


-Ezen felül írhattok ti is arról, hogy számotokra randik során mi volt a kínos téma?


Légyszives írjátok le, hogy fiu/lány és milyen idősek vagytok.


köszi


2011. ápr. 11. 08:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 20 éves pasi!

Abszolút nem gáz, hogy szűz vagy még. Van akinek nem jönnek ki úgy a lépések.. Én például nagyon korán kezdtem és nem feltétlen jó az sem. De most már azért húzz bele, jó dolog a szex:-)Ne pocsékolj tovább éveket szex nélkül:)

Az első randin nem kell azzal indítanod, hogy szűz vagy még, de attól nyugodtan lehet a szexről is beszélni, ha feljön témába, és nem kell görcsölnöd. Vedd poénra, lássa hogy laza vagy. Mert ha görcsölsz a témán és feszengsz az nem szerencsés, pláne az első randin! Aztán ha megtetszetek egymásnak és komolyodik a dolog, majd utána ráértek bensőségesebb dolgokról is beszélni.

Sok sikert és hajrá:-)

2011. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

15:48-es:

Elhiszem, hogy jó dolog a szex. Én is gondolok erre, hogy szerintem csak az elsőn kell átesni, és aztán nekem sem lenne ez tabu téma.

Viszont nem tudom, hogy mennyire lennék szégyenlős, ha sor kerülne rá.

2011. ápr. 11. 19:53
 13/14 anonim ***** válasza:

szia, szerintem nyugodtan mondd el neki hogy szűz vagy, ha később kiderül hogy nem mondtál igazat annál nagyobb csalódás lesz neki,és talán ez miatt már nem is tudna megbízni benned! Ezért fel a fejjel,és merd bátran felvállalni hogy te ilyen vagy!

Nálam már egy jópárszor előhozták első randikon a szex témát,zavarban is voltam miatta, meg kínos is volt de szerintem nem éri meg hazudni mert soha nem tudhatod hogy a másik erre hogy fog reagálni.

Maradj mindig őszinte "mindig minden körülmények között" :) 21/l szintén szűz

2011. ápr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

:D

megnézném azt a lányt, aki ezt megkérdezi...

Ha felhoznák nekem első randin ezt a témát, én menekülnék, mert célzásnak venném. Így nem hinném, hogy pont ő hozná fel:)

2011. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!