Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok: Mit tegyek, ha randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok: Mit tegyek, ha randin az alábbi, számomra kínos témák merülnek fel?

Figyelt kérdés

20 éves Pasi vagyok.

Találkozni fogok egy csajjal, és vele ez lesz az első randi.


Korom ellenére, még nem volt barátnőm, és nem is szexeltem.

Nem kell az osztás, én nem érzem azt, hogy lemaradtam volna valamiről. köszi :)


Szóval számomra ez a két dolog a kínos. Ha szóba hozza első randin a szexualitást, akkor mit mondjak?, hogy én még nem voltam senkivel?

Öszintén az igazat?


-Ezen felül írhattok ti is arról, hogy számotokra randik során mi volt a kínos téma?


Légyszives írjátok le, hogy fiu/lány és milyen idősek vagytok.


köszi


2011. ápr. 11. 08:48
1 2
 1/14 szamóca. ***** válasza:
100%

nyugodtan mondd el őszintén, ha jóra fordul a viszonyotok úgyis el fogod neki mondani, és abból csak balhé lesz. ha meg nem fordul jóra akkor ki nem sz*rja le?:)

másrészről itt is minden második kérdésben azt boncolgatják az emberek hogy dejó ha valaki még szűz ennyi idősen, megvárta az igazit blabla, nem értem miért hiszed hogy gáz. lassan én vagyok a gáz hogy már nem vagyok szűz, mindegy.


nekem mi a kínos téma... hát régen kínos témának számított nálam alapvetően egy randi, és ha nem volt úgy megcisnálva hogy ne érezzem hogy az randi akkor minden kínos lett:D de ezen felül azt hiszem amiről nem szerettem beszélni az az azelőtti kapcsolataim.

de változott az életem, mostmár úgy gondolom nem lenne kínos téma... de most meg nem randizom, úgyhogy kilőve :)

2011. ápr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 szamóca. ***** válasza:
100%
20L
2011. ápr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 20/F. Szerintem azért a 20 és 20+ korosztályban már az emberek legalább 95 %-a alapnak veszi, hogy első randin a szex, és az előző párkapcsolatok tabu téma.

Nálam még a 2., 3., 4. randin is az.


Nem is találkoznék többet olyan illetővel, aki az első találkán ezeket felhozza. Az első találkozóknak arról kéne szólni, hogy ti egymást megismerjétek, és ebben az exeknek szerintem még nincsen helye sem nosztalgiával, sem a szapulásukkal.


Szóval ne aggódj, mert ha a lány normális, ezek a témák úgysem fognak szóba jönni.


Mikor pedig már igen, addigra kedvel annyira, hogy nem érdekli, hogy nem volt még barátnőd.

Amiben egyébként szerintem semmi szégyellnivaló nincsen.


23 L

2011. ápr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nekem kínos téma: mikor a 3. randin megkérdezte tőlem egy srác: "mikor volt utoljára párkapcsolatod?" - Egyáltalán nem akartam az előző páromat szóba sem hozni, így megmondtam neki, hogy az előző kapcsolataimról itt és most nem akarok vele beszélni.
2011. ápr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Én már az első randin elmondtam a páromnak, hogy még soha nem volt barátom, csak a miheztartás végett, nehogy később érje meglepetés. Persze ebben burkoltan az is benne foglaltatott, hogy még szűz vagyok, de azért ezt így nem mondtam ki. Vicces volt, alaposan leesett az álla. :)

Ez 2 és fél éve történt, azóta is együtt vagyunk.

21/L

2011. ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem hiszem, hogy az első randin rákérdezne a szexre egy lány.

Legfeljebb olyasmit, hogy sok barátnőd volt-e, erre nyugodtan mondhatod, hogy nem, válogatós vagy (ez még bóknak is jó)

Később ha jobban ismeritek egymást majd elmondod mi a helyzet.

27/L

2011. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha számodra ezek kínos témák, akkor ne hozd fel őket. Ha a leányzó mégis szóba hozza, akkor őszintén vállald. Ez vagy Te. Jobb, ha az elején megtudja, ha már ez számít neki. De hidd el, a legtöbb lánynak ezek nem negatívumok.



Nálam az volt kínos, mikor bizonyos dolgokat tudtam a srácról, de az első alkalmakkor, mikor céloztam rá, letagadta. Annyira kínos volt, hogy nem is lett folytatása.



24/N

2011. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a tippeket, és hogy leírtátok azt, hogy nektek mi volt kínos téma.


SZerintem úgy csinálom, hogy én nem hozom fel a szexualitást. Ha ő mégis rákérdezne, akkor megmondom, hogy válogatós vagyok. :) ,

és ezért nem volt még sok barátnőm.


HA meg konkrétan rákérdez, hogy lefeküdtem-e már lánnyal, akkor tuti elvörösödöm, de megmondom, hogy NEM.

Öszinte akarok lenni mindig, de szerintem ez mégis az a helyzet, amikor talán jobb azt mondani, hogy 1szer voltam már. Majd, ha a kapcsolat odáig fejlődik, akkor elmondom neki ,hogy nem voltam.

2011. ápr. 11. 10:27
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha nem hazudsz. Rossz az, ha kiderül.
2011. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne izgulj, nem fog szóba kerülni a szex. Egy csaj sem akarja hallani az első randin, hogy kivel, hányszor....

2011. ápr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!