Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek, hogyha nagyon nehezen nyílok meg?

Figyelt kérdés
a pasik általában a kedves lányokhoz mennek oda,de én nem olyannak tűnök elsőre.elég zárkózott vagyok idegenekkel,és beszélgetni se szívesen tudok velük.ha megpróbálom,nem sül el jól,mert többnyire hülyeségeket mondok és erőltetett az egész. hogyan,meg hol tudnék ismerkedni?
2011. ápr. 10. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha az a baj, hogy hülyeségeket mondasz meg erőltetetnek tűnik akkor mindegy, hogy hol ismerkedsz. Változtatni annyit tudsz, hogy feleslegesen ne beszélj és akkor elkerülöd. Próbálj meg te nem hajszolni magad bele valamibe, hanem számolj el 3 másodpercig legalább mielőtt cselekszel. Ennyit tudok mondani:)
2011. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megtaláltad a megfelelő helyet az ismerkedésre:P

Ment privát.

2011. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem csak az,mostmár rájöttem hogy inkább nem szólalok meg,de igy meg nagyon távolságtartó vagyok.. meg nem túl jó társaság.idegeneknek.
2011. ápr. 10. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt


[link]

2011. ápr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
megy privát! :)
2011. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy és merrefelé laksz? :)
2011. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem társkereső hirdetésnek szántam a kérdést,válaszokat szeretnék,hogy igazi emberi kapcsolatokat hogyan tudnék létesíteni.
2011. ápr. 10. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!