Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelek árulkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek árulkodnak arról, hogy egy lánynak bejön-e egy fiú vagy sem?

Figyelt kérdés
remélem érthető a kérdés :S
2011. ápr. 10. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Látod. A szemén. Figyeld meg a SZEMÉT! Nem ugyan olyan, mint a többi lányé, nem lehet leírni. Tág pupilla, gyönyörű csillogószem, sorolhatnám... Lyaly istenem.. de rég nézett rám így valaki... :)
2011. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lányok ti milyen testi jelekkel próbálnátok tudatni egy fiúval hogy bejön nektek???
2011. ápr. 10. 10:15
 3/11 A kérdező kommentje:
a kontaklencsétől csilloghat a szeme a lánynak vagy az a csillogás mástól van?
2011. ápr. 10. 10:17
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem nő függő is.


Én pl. sokat akarok vele beszélgetni és sétálni.

Meg mindig főzők/sütök valami finomat csak neki.(ez ösztönös nálam) :D

Nekem, ilyen hülyén jön ki. Néha elég cikinek érzem, hogy beállítok egy tálca kakaós csigával a sráchoz, hogy megkóstolod? XD XD XD

Ha azt mondja ízlik akkor már majdnem úgy érzem tőle magam, mintha szerelmet vallana :)


21/L

2011. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez aranyos:) Mondom a címem, ahová várom a kakaóscsigákat: . .:)
2011. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Lenyomja a kilincset és kinyitja az ajtót. Ezek biztos jelei annak, hogy egy fiú bejön.
2011. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha rám néz ragyognak a szemeim. Ha összeér a kezünk, nem üvöltöm le, hogy takarodj az aurámból. Ha rám mosolyog önkéntelenül is elmosolyodok. Sokat beszélgetek vele, és kedvelem a társaságát. körülbelül ennyi(: 15/L
2011. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: az még belefér h mindezzel együtt közben MAGADTÓL nem keresed a társaságát? Mert velem az a helyzet h mikor beszélünk meg találkozunk ugyanezeket tapasztalkom amiket leírtál, viszont msn-en pl. még egyszer sem írt magától és soha sem keres.
2011. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Általában levelezni szoktam a sráccal, azt is úgy, hogy ír, válaszolok, és így tovább. Ebbe még bele sem gondoltam, hogy én mikor keresem a társaságát. A beszélgetéseket a suliban általában ő szokta kezdeményezni, én pedig melléülök egyes órákon. Más órákon ő ül mögém. Ha beszélgetni kezd velem az biztos, hogy egyből mosolygok. Vonzódok is a sráchoz, habár szerelmes még nem vagyok belé. Szépen alakulgat a dolog. Néha győzködnöm kell magamat, hogy csak barátok vagyunk, és ha esetleg tetszek is neki úgy sem szerelmes belém. Olyan is fordult már elő velem, hogy például azért nem kerestem valakinek a társaságát, illetve a szemkontaktust, mert tetszett. Régebben ilyen beállítottságom volt. Persze ha másra ránézek az nem jelent semmit, de ha olyanhoz megyek oda aki tetszik, akkor tudom, hogy nekem többet jelent, és emiatt kevésbé merem. Persze ez nem így van ha alapból barátok vagyunk. Remélem tudtam segíteni valamit. (:
2011. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
* beleférhet, ha viszont amikor ő keresi a társaságomat ragyogok. ;) A férfiasan viselkedő fiúkat preferálom, és nekem nagyon is jól esik ha ő, mint férfi keres engem. :)
2011. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!