Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ilyen valaki? Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen valaki? Még van esélyem? :' (

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki régebben tetszett, de nem rég egy évfolyamtársam tetszett meg. Vele kapcsolatba léptem, bevallotta hogy tetszem neki, el is hívott randizni, egyszer találkoztunk, utána az osztálytársam ezt megtudta, és annak az évfolyamtársamnak mindenfélét kitalált rólam hogy milyen vagyok meg hogy mit csinálok. És ő persze, hogy hisz neki mert vele már nagyon régóta jóban van. Fogalmam sincs mire volt ez jó neki, de az az évfolyamtársam már nagyon régóta nem ír és nem is hív emiatt. Szerintetek hogy próbáljak meg vele megint jóban lenni, úgy hogy ne vegye nyomulásnak? L/16
2011. ápr. 9. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszélgetést kezdeményezel vele, és az alapján eldöntöd, hogy álltok. Ha sikerül néhányszor normálisan elbeszélgetnetek, mintha mi sem lett volna köztetek, akkor esetleg megkérdezhetnéd, mit gondol rólad (azok után).

Ha úgy érzed, nem vagy szimpi, inkább kerülne, akkor hagyd, ennyi. Nem kell erőlködni, ami nem megy, az erőszakkal sem oldódik meg. (Értsd: kerüld vele a beszélgetést is.)

Ez az, amit én tennék, de én jobban szeretek nyugiban lenni, mint keverni a dolgokat. Ha egyszer már nem jött össze, akkor hagyom a fenébe. Ha egyszer már eljátszotta a bizalmam azzal, hogy az esélyt se kaptam meg a bizonyításra, arra, hogy megismerjen, akkor elmehetek a p.csába. Hülyék után nem futkosok.

21/L

2011. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

* ő mehet el a p.csába.

Bocs, közben ezerféle dolgon merengek, nem vagyok egészen összeszedett :)

2011. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha téged meg sem kérdezett a vádakkal kapcsolatban,akkor semmit ne csinálj.Kinek kéne olyan pasi,aki bármilyen baromságot elhisz rólad?Aki esélyt sem ad rá,hogy megismerjen téged?
2011. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!