Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem volt szemétség?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el h ilyen helyzetbe kerültem!Az egyik fiúosztálytársamba 7.-ben(hatosztályos gimi)első osztályába szerelmes voltam!Igazából sehogy máshogy nem mutattam ki csak néztem rá meg mosolyogtam!Erre az az idióta farok minkdenkinek az osztályból majdnem elterjesztette meg még többször mondta is nekik úgy h én is halljam h ronda vagyok!B.@szott megalázó volt legszivesebben odamennék olyat csinálnék vele ami után mehetne urulógoshoz!Ha tetszel egy lánynak aki nem jön be ok mond meg a szemébe h bocs nem vagy az esetem de miért kel ekkora taknyos f@szkalapnak lenni?Amúgy egy p.öcs.Ha bejöttem volna neki és járok vele csak rosszabbul jártam volna szerintem már azért kiismertem mert nem csak velem volt k.öcsög.Csak így is kiközösített voltam abba az osztályba kellett még ez is?B.meg egyébként az osztályom is egy p.öcs!Első éven 3 kiközösített volt meg még a klikkeken kívül sem bírták egymást!De még a tanárok is szemetek a mostani osztályfőnököm egy rosszindulatú némber aki csak ahhoz ért h karókat oszttogasson a táblánál!Idén jött egy új lány!Így is nehéz neki mert van vmi pszihés betegsége!Nem is illeszkedett be a mi "cukcsi mukcsi" osztályomba!A némber tanárok meg még megnehezítik a dolgát máramelyik!Osztályfőnököm kiröhögte amikor elmondta az osztály neki néhány furcsaságát meg rászállt!Nem pont segítenie kellett volna beilleszkedni?Még bizonyos tanárok is bunkók!
2011. ápr. 9. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen szar tetűbánya suliba jártam. Vagyis még járok,de jövőre elkerülök szerencsére.

A srác nagy bunkóságot csinált, de ne törődj vele! Ne hagyd, hogy felhúzzanak az iskolában a többiek. Ha tényleg nagyon szar az a hely, akkor szerintem lépj le onnan.

2011. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudod mi a legjobb?H a tanárok ha vki ki volt közösítve még az osztály mellé álltak ahelyett h segítettek volna annak akivel ez történt!Amúgy nem megoldható h elmenjek meg a biztosat amúgy sem adhatnám fel a bizonytalanért!Amilyen világot élünk én is úgy járnék h átmegyek máshova és ki lennék mégjobban közösítve!B.meg a leg apróbb-cseprőbb dolgokon múlik minden!Mai világba mindenhol nagyító alá veszik az embert ha vmi nem stimm egyből kiközösítenek helye válogatja mi miatt és hogyan és még ha az osztályban nem vagy népszerű a tanároknál is megszívod!Ez röhejj...Csak nekem van ebből elegem?
2011. ápr. 9. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!