Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez a randiszöveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a randiszöveg jó vagy túl udvarias?

Figyelt kérdés

nem találtam rá jobb módot, mert szinte sosincs órád a főépületben, úgyh itt írok. szóval szívesen megismerkednék veled, egy suli utáni dumálgatás alkalmával.


Még sose beszéltem vele se élőben se chaten.


17/F


2011. ápr. 9. 12:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hello!

A nagy helyzet az, hogy a jobb kinézetű lányokhoz (itt nem feltétlenül a vagány plázacicákat értem, hanem egyáltalán a normális lányok is) nap mint nap mennek oda fiúk. Az intelligens lányokhoz is odamennek és amikor megkérdezik, hogy mi tetszik bennük a fiúnak, akkor a legtöbben azt válaszolják: 'Szép a hajad, helyes az arcod' stbstb. Tehát a lány pont a fordítottját érzi annak, amire te gondoltál. Tehát: 'Basszus itt vagyok, ok, jól nézek ki, de erről nem tehetek, ami igazán érték bennem, az a belsőm, ez a pancser meg csak a külsőmre ragad? Biztos csak le szeretne fektetni. Nem vagyok k*rva, nem akarom, hogy járjunk!' És így nem jössz össze vele. Próbáltad a chates nyitást és az élőben való nyitást, azt mondod, ezek nem jöttek be. Én a helyedben feltenném a kérdést: Biztos, hogy azzal volt a baj, hogy HOL szólítottad meg a lányt, hol beszéltél vele, és nem azzal volt a baj, hogy HOGYAN? Ha pl kedveskedsz neki ok nélkül, akkor ezt gondolja: 'Ááá basszus ez a fiú csak velem ilyen kedves, a barátnőimmel nem, tehát biztos, higy mögöttes szándéka van. Talán le akar fektetni? Vagy meg akar téveszteni, hogy összejöhessen velem? Milyen lúzeeer.' Na és nem jössz be neki. Szerintem azzal van a baj, amilyen a pillanatnyi felfogásod, esetleg énképed, ezen viszont lehet változtatni.

Hogy miért vennéd te sértőnek, és a lány nem? Mert neked valószínűleg régen volt barátnőd (ha volt), és nagyon szeretnél egyet. Tehát aki külsőre ok, az neked jöhet. De mi a helyzet a lányokkal? A lányok sokkal kelendőbbek (elvégre hányszor fordul az elő, h fiú szólít le lányt és hányszor az ellenkezője?) ezért nekik van követelményük. Ha te is kelendőbb lennél (és ennek legalább a látszatát kéne kelteni, aztán erre már nem lesz szükség), akkor nem felelne meg neked akármilyen lány. Megtetszett külsőre, de vizsgáld meg: jó-e belsőre? Ha a lány látja, hogy vannak követelményeid (de csak olyan, aminek meg tud felelni!!!), akkor egyből vonzó srác leszel a szemében.

Ha van még kérdésed, írd meg privátban az msn-edet, és felveszlek.

üdv

daw

2011. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!