Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez a randiszöveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a randiszöveg jó vagy túl udvarias?

Figyelt kérdés

nem találtam rá jobb módot, mert szinte sosincs órád a főépületben, úgyh itt írok. szóval szívesen megismerkednék veled, egy suli utáni dumálgatás alkalmával.


Még sose beszéltem vele se élőben se chaten.


17/F


2011. ápr. 9. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hol szoktad látni, ha nem találkoztok?


Szerintem jó, ha mindenképpen levélben szeretnéd.

2011. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó. Csak írd hozzá azt a kérdést, hogy "nincs ellenedre?",mert így kénytelen valamit válaszolni, ha nem bunkó.
2011. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Suliban kb eddig 2x láttam
2011. ápr. 9. 13:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha külsőre bejössz neki, akkor jó. Ha nem, akkor nem.
2011. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kezdheted azzal, hogy bocsi, hogy ismeretlenül írok, de...........
2011. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
meg szerintem a dumálgatást cseréld le beszélgetésre
2011. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemnagyon stimmel az ilyen szöveg. A helyzet az, hogy minden jobb lány napi 10 ilyet kap. Meglátja és 'Jajj már megint egy próbálkozó lúzer srác-.-'. Először is keltsd azt a látszatot, hogy nem csak a külsője érdekel. Első levélben ne hívd el, csak valahogy deríts ki valamit a személyiségéről. Ez be fog jönni neki. Tegyél úgy, mintha magasak lennének a követelményeid, és ne azt gondold, hogy a csaj számodra a főnyeremény, hanem hogy TE vagy a főnyeremény a lány számára, és ha NEKI szerencséje lesz, akkor megkaphat téged, mert te egy cool srác vagy. Mondjuk jobb lenne, ha élőben bonyolítanád le, de minimum az, h chaten. Levél csak a legvégső megoldásként. Meglátod a suliban, menj oda hozzá és választhatsz indirekt (hello épp azon dumáltunk a srácokkal, h láttam egy felmérést, mi szerint a lányok többet hazudnak, mint a fiúk, szerinted is így van ez?) vagy direkt (csáo aranyosnak tűnsz, mondj 3 belső (!) tulajdonságodat, ami miatt érdemes téged megismerni) módszer között. A lényeg, h viselkedj férfiként és mutasd ki, hogy rád tapadnak a csajok és te vagy a főnyeremény! Sok sikert! számolj be a fejleményekről!

daw

2011. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

daw az egyik legintelligensebb válaszoló, akit mostanában itt találtam.


Tényleg valami ütőssel kell előállnod, ami hozzád passzol, hogy kitűnj a tömegből.

Könnyed témát vess fel, na akard felszedni első körben.

Fontos, hogy ha a barátnői is ott vannak, akkor ne juss el olyan szintig, hogy a közeledésere kelljen megnyílnia. Közönség előtt akkor is koptatunk sokszor, ha egyébként nem tennénk.

2011. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát ha tegyük fel fordított esetben egy csaj odajönne hozzám ilyen közvéleménykutatással én szerintem kiröhögném, persze csak magamban, vagy fogalmazzunk finomabban: jót mosolyognék rajta. Meg a másik, hogy a csaj 15 éves, és nem a menő, hanem az átlagos csajok közé (külsőre is) tartozik (és én inkább az ilyeneket kedvelem)


Valóban szükséges ez? Mert tényleg, lehet hogy rosszul gondolkodom, de ha nekem kéne 3 belső tulajdonságot mondani, hogy megismerkedjen velem a másik nem képviselője, akkor kissé sértőnek venném, hogy ezkeszerint a külsőm nem is érdekli, szóval nem vagyok elég jó? akár csak barátkozni akar, az meg van sok.


Ha a barátnői ott vannak, eleve szerintem halott dolog kísérletezni, szólítottam már le élőben suliban csajt, előtte chaten beszélgettünk, semmi nem lett belőle, aztán megfordítottam a dolgot, először élőben szólítottam (nyilván másikról van szó) és utána chat, abból se lett semmi, ezért szeretnék egy harmadik módszert kipróbálni.


És egy nagy igazság a szintén vele egykorú csajbarátomtól: ha egy lánynak bejövök, akkor szinte mindegy milyen dumával hívom el egy kis ismerkedésre, eljön. Ha nem, akkor lehetek a legprofibb felszedőművész, akkor se

2011. ápr. 9. 15:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Valóban szükséges ez? Mert tényleg, lehet hogy rosszul gondolkodom, de ha nekem kéne 3 belső tulajdonságot mondani, hogy megismerkedjen velem a másik nem képviselője, akkor kissé sértőnek venném, hogy ezkeszerint a külsőm nem is érdekli, szóval nem vagyok elég jó? akár csak barátkozni akar, az meg van sok.



Már hogy gondolná, hogy a külső nem tetszene, hiszen eddig csak ezek alapján láttad, éppen a külseje miatt írtál neki.

De szerintem Daw nem úgy érti, hogy mondjon 3 tulajdonságot magáról, hanem kérdezz valami olyasmit, amiről hosszan tud esetleg válaszolni, és abból már le lehet szűrni, hogy milyen ember is ő. Esetleg.

2011. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!