Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Elég sokat fogytam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elég sokat fogytam, de még kövérnek érzem magam. Fogyjak még?

Figyelt kérdés
26 éves pasi vagyok, és egy elég komoly fogyókúrán vagyok túl. Viszont szeretnék már barátnőt a nyáron, de még mindig nem érzem magam elég soványnak. 180cm-hez a 94kg az nagyon gáz még?
2011. ápr. 8. 16:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Bár én pasi vagyok ,de jobban segíthetnél a lányoknak ha felteszel képet az alakodról.
2011. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen, egy kép valóban sokat segítene. Így nemtudok segíteni.
2011. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Moszuke ***** válasza:
hát ha izom akkor abból sose elég. ha töttyedt bőr akkor tök mind1.
2011. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

[link]


Na jo itt egy kép.

2011. ápr. 8. 16:22
 5/21 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz, egy kép sokat segítene eldönteni, hogy gáz-e vagy sem, viszont ha engem kérdezel, akkor ez ízlés kérdése szerintem. Vannak olyan lányok akiknek a vékony pasik jönnek be, vannak akiknek a macisabb a nyerő. Én személy szerint régebben a vékonyabb fiúkat szerettem, most meg teljesen odavagyok, ha meglátok egy mackósabb pasit. Szerintem ez attól is függ, hogy hogyan oszlik meg rajtad az a 94 kg, és azért az sem mindegy, hogy hogy állsz a dolgokhoz.

És még valami: ne a lányoknak akarj megfelelni, hanem saját magadnak! Szerintem ez sokkal fontosabb mint egy kapcsolat, mert aki akar az el fog fogadni 94 kg-osan is, és el fog fogadni 70 kg-osan is.


21/L

2011. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

ma 16:22-es vagyok


Lehet, hogy elfogult vagyok, de maradj ilyen. Szerintem ez így pont jó ahogy van. És gratulálok a fogyókúrádhoz. :)

2011. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
1. vagyok gratulálok az eredményhez.Már mehetnél csajozzni.:)
2011. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal.:) Szerintem bőven akadnak lányok, akiknek bejön ez az alak. Az én barátom sokkal macisabb, mégis odavagyok érte.:D
2011. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, férfias... :)

26/N

2011. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Sztem pont jó. :)
2011. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!