Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hónap alatt 20 kg-t fogytam,...

6 hónap alatt 20 kg-t fogytam, de még mindig kövérnek érzem magam, beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Szoptatás után kezdtem el fogyózni, 84 kg-ról indultam, most 64 kg vagyok és 171 cm. A férjem arra kért, hogy mostmár hagyjam abba, de én még mindig hájasnak érzem magam és ugyan úgy keveset eszem, mert félek, hogy visszajön és még nem vagyok egyátalán elégedett, mindenhol zsírpárnát látok magamon...
2009. márc. 10. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy beteg, orulsz, hogy fogytal, es mar megszoktad hogy keveset eszel, valamint felsz, nehogy megint elhizzal. Gondolom utaltal felesleggel elni, ezert felsz annyira. Amugy nagyon ugyes vagy.

Szules elott mennyi voltal amugy?

2009. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy pici testkep zavar.....inkabb mostmar irany a konditerem. Biztosan csini vagy mar....ne vidd tulzasba.
2009. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Testképzavar! Én is belesetem ebbe. Ettől függetlenül csak magadra halgass, mert magadnak fogysz és nem a férjednek vagy valamelyik válaszadónak.
2009. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a környezeted úgy látja eleget fogytál,akkor ne akarj tovább fogyni,persze nem kell bezabálni,csak figyelj oda az étkezésre és sportolj,de ne vidd túlzásba. Ha odafigyelsz és sportolsz akkor meg tudod tartani a súlyodat.Gratulálok,ez nagyon szép eredmény,legyél te is elégedett vele. :D
2009. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Nekem is volt ilyen mikor lefogytam.Eltelt kb két hónap,és rendbe jöttem. Elkezdtem rendszeresen futni, és normálisan táplálkozni, sőt néha egy kis édesség is lecsúszott. Ekkor már tudtam élvezni az "új" alakom:)

Sajna ez multidő, mert lett egy kisbabám, és felugrott 10 kg. Most ezen dolgozom, és hamarosan kezdem újra a futást.

Kezdj el sportolni valamit, és akkor nem kell folyton azon paráznod hogy vissza hízol!

2009. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
90 kg val szültem, de már a terhesség előtti években is volt rajtam 10-12 kg, amitől nem tudtam megszabadulni, most ez is lement. Furcsa érzés, mert a 20-as éveim elején voltam utóljára normál súlyban. A családom szerint "megdöbbentő" a változás, Anyukám már azt kérte menjek el egy kivizsgálásra, mert szerinte ez már nem a fogyókúra miatt van, úgy gondolja valami komoly betegség van a háttérben.:o)Sportolni szeretnék elkezdeni, mert elég "plötty"-nek érzem magam. De enni nem merek többet, van hogy csak 1* eszem egy nap / persze a férjem ezt nem tudja /, mert még 4 kg-t le akarok adni.
2009. márc. 10. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es hogyan tudtal ennyit lefogyni? Mi a recept?
2009. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon keveset eszem, du-án 4-5-től már semmit és csak vizet iszom. Nincs nasi, nincs chips, nincs csoki evészet..., hát ennyi.
2009. márc. 11. 13:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ne aggodj ,nem vagy beteg csak nem szeretned viszahizni amit leadtal,en is nagyon vigyazok mit eszem.szules utan keztem el fogyozni 86 kg-rol indultam most vagyok 68 de meg szeretnek 3-4 kg fogyni 1,73 vagyok.amugy en sem eszem 4 ora utan.de szerintem neked a 64 kg nagyon jo ennel tobbet ne fogyjal .tudom nem olyan konnyu megallni ,en is eloszor 70 kg akartam fogyni,es mostmar 65 szeretnek lenni de ennel kevesebb nem .
2009. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
azert tudni kell azt hogy mi az eleg,tudni kell megallni ezt magamnak is mondom.
2009. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!