Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek ki az ideálja? Csajok/Cs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek ki az ideálja? Csajok/Csávók egyaránt írjatok.

Figyelt kérdés

Sztárokra lennék kíváncsi aki szerintetek a legszexibb vagy legvonzóbb, akivel szívesen járnátok. Biztos van mindenkinek egy valaki aki kiemelkedik a többi közül. :)

Nemet és kort is kérnék. Ha lehet képet is. :)

És rövid indoklást ha lehet, hogy miért pont őt választottátok.


2011. ápr. 8. 15:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
47%
Liptai Klaudia. Vörös bögyös, szeretem mert telt mindenhol.
2011. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:

Johnny Depp <3


a karib tenger kalózai miatt :P

2011. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

[link]


Slash, mert őrjítően sexy,és eszméletlen jó stílusa van. és a kedvenc gitáros kategóriát is nyeri! :p

2011. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
22/l
2011. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Nekem is Johnny Depp. De csak olyan formában, mikor hosszabb a haja, borostás az arca. Nekem az ilyen "hobós" külsejű pasik jönnek be. 21/L
2011. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Máiréad válasza:
Johnny Depp az örök favorit<3
2011. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Odette Yustman

[link]


24/F


Hogy miért? Mert gyönyörűszép, elbűvölő szépség, haj, szem, ajkak, mindene szép, az egész arca kedvességet, nőiességet tükröz, a tekintete bájos és barátságos.

2011. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:

Én sajnos mohó vagyok és nem tudok csak egyet ideírni :D


1.) Shia LaBeouf:

[link]

Imádtam a Transformers-ben

2.) Ed Westwick:

[link]

3.) Skandar Keynes: Újra és újra képes vagyok belehabarodni. Kár, hogy csak a Narniában játszott eddig...

[link]


19/L

2011. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Huhh ez az Odette tényleg nagyon szép!
2011. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Elisha Cuthberth: [link] - nagyon nagyon sexi evel a rovid hajjal, pedig a hosszut szeretem, de aval is gyonyoru...


Jennifer Love Hewitt: [link] - sajnos felszedett par kilot az evek soran... pedig nagyon nagyon szep teste is volt.


Nah meg a fentebb emliett Odett is nagyon tetszik :)


18/F

2011. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!