Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Milyen egyértelmű jelek vannak



18/F


2011. ápr. 7. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ràd mosolyog nèha megèrinti a kezed stb
2011. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem ezek nem feltétlen a szerelem jelei inkább a szimpátia.

Én nagyon szeretem a barátomat szerelemből, és szerintem ő is engem rá utaló jelek: alig bírok ki 1napot, hogy ne lássam:S( sajnos télleg a rozsaszin felhök között vagyok és képtelen vagyok még kibirni)

sokat bókol nekem, h csinos vagyok:), amikor csókolozunk én nekem a pulzusom 200at veri:/ a hasamban ilyen nagyon furi érzés van ezt nevezik pillangos hasnak:D

simogat,megölel, hosszan csendben és mélyen néz a szememben, és csak néz..sztem ezek a ráutalo jelek

2011. ápr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szemez veled, minden szavadra figyel, igazgatja a ruhád, gyerekesen viselkedik(elveszi a cuccod stb), sokszor megérint, basztatja a haját ha veled van, ha nem együtt vagytok, akkor is néz, hogy éppen mit csinálsz. Ilyenek.


19/F

2011. ápr. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincsenek egyértelmű jelek, csak egyértelmű szavak vannak.

Plátói a dolog vagy már ismeritek egymást egy kicsit?

2011. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ismerem és szinte szavak nélkül is értjük egymást.
2011. ápr. 8. 17:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Picit könnyezik ha rámnéz vagy ha a közelembe van.
2011. ápr. 11. 23:49
 7/8 Gladiat0R* ***** válasza:

Konnyezik?:O


Ertem meg egy lany se oltott konnyet szerelembol:)

Irigyellek:)


Egyebkent egy lany nem mindig mutatja ki az erzeset, egyszeuen elhivod randizni vagy/es megcsokolod, akkor minden kiderul:))

2011. ápr. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A szeméböl látod...ahogy Rád néz!
2011. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!