Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami nem túl zajos hely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nem túl zajos hely párkereséshez?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már koncerteken, de ott sokszor inkább a zenére figyelek. Meg valahogy túl sok részegbe botlok bele.

Esetleg elmagyarázhatná nekem valaki, hogy hogyan lehet az interneten, mert a társkeresőkön nem nagyon találtam még, meg valahogy számomra emberidegen.


2011. ápr. 7. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van kedved ismerkedni dobj egy levelet/ha lány vagy/.
2011. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Interneten beszélgetéssel lehet ismerkedni :) Beszélsz, hallgatsz, beszélsz, levonod a konklúziókat, és meglátjátok, hogy van-e értelme találkozni élőben is.
2011. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem, hogy 20/F
2011. ápr. 7. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
menjé gyúrni olyan helyre ahol van ilyen fitness izé, vagy valami tánc.
2011. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A könyvtàr vagy a mozi
2011. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A könyvtár a legjobb. Persze csak ha intellektuel srác vagy, de ez a szöveged alapján valószínű :)
2011. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kúró verseny! ott mindig kuss van! múltkor 3. lettem a kúró versenyen! minden esetre verd rám! (a számba)
2011. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szólíts le egy lányt az utcán aki szimpatikus..:)

Elviekben itt is lehet ismerkedni..hát én eddig még csak fura fazonokba futottam bele..:/

18/L

2011. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!