Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen kérdésekkel vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kérdésekkel vagy témával lehetne hosszan beszéltetni vkit? Xd

Figyelt kérdés
még nem ismerem annyira a srácot, 1x beszéltünk, és majd megpróbálom újra, csak nem tudok olyan hosszabb témát. mellesleg egy suliba járunk.
2011. ápr. 6. 20:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
héhaver ez igaz.. akk 1x is én mentem oda, azóta köszön. de mondjuk alkalom se sok van beszélni..
2011. ápr. 6. 20:55
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom, hogy beszélj a fociról, ha az téged kicsit sem érdekel, akkor hiába jó téma a srácnak. Látni fogja, hogy unod.

Miért beszéltetni akarod? Miért nem beszélgetni vele?

2011. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
arra gondoltam h ne az legyen h kérdezek vmit és így egy szóval el lehessen intézni.. de tudom, hogy ha csak úgy válaszol az annak a jele h nem akar beszélgetni. de most jól sikerült... :) és köszi a válaszokat!
2011. ápr. 7. 15:10
 14/14 Moszuke ***** válasza:

kifejtőset akarsz akkor tessék:

van-e célja az életben

hisz-e valamiben

2011. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!