Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok ehez? Én 14/L Ő 15/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehez? Én 14/L Ő 15/F

Figyelt kérdés
MY STORY: Minden kapcsoltaban vannak konfliktusok de a mienkben elso pillanattol kezde tul sok volt,mindekettonk hibajabol.Penteken meg ugy tunt,hogy szeret nah de elment Budapestre es vasarnap,mikor hazajott nagyon furan viselkedett(egesz hetvegen nagyon vartam...).Eddig mindig 10-kor le ment meszrol,mert aludni „kellett” de miota nem vagyunk egyutt eleg sokaig fentmarad-erdekes! Vasarnap este mindketten idegesek voltunk es o szakitott velem,mert en csunyan beszeltem vele,amit sajnalokL...De ejjel 12-kor kibekultunk es megegyeztunk,hogy TISZTA LAPPAL kezdunk.Aztan hetfon talalkoztunk ugy tunt minden rendeben.De szerintem mindeki tudja,hogy egy szakitas utan nem konnyu ugy viselkedni mint regen.De sztem o erezte h szakitani akar...akk meg minek hozott nekem ajandekot Budapestrol???Nem sok kedvem volt csokolozni.De az baj,ha neki csak ez a fontos,marmint a smarolas.Eddig mindig megertette,ha nem volt kedvem,most viszont ideges lett.En mondtam neki,hogy semmi nem olyan mint regen de o felhozta az egyik regi „hibamat”.Felpatantam,o probalt visszafogni de en megkertem h menjen haza.El is indultunk 2 kulon iranyba...azt vartam h utannam jon de nem jott...kb 10 percel kesobb meglatott de akk sem jott oda.(ebbol is latszik „mennyire” fontos voltam neki)Aztan EN hivtam fel es ujra „kibekultunk”.Rudjatok a TISZTA LAP duma...De o megint jott a szakitassal.Meg probaltam megbeszelni a dolgot mert az ember nem dob el csak ugy 4,5 honapot,de a vegen en szakitottam hogy ne szorakozzon velem.Gondolkodasi idot kert es este o „szakitott”.Hat ennyi...meg irt egy szoveget es mindenkinek ugyan azt kuldte el pff...en eddig nem meseltem senkinek,csak a legjobb baratnomnek,hogy mert es h szakitottunk,mert ugy gondoltam,h ez kettonkre tartozik!!!
2011. ápr. 6. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Romániai vagy?:D
2011. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

...MI VAN?

esküszöm ha valaki értelmezi és leírja még egyszer, felpontozom

2011. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Mekkora gyökér.Hát egy percig se szomorkodj miatta egy bunkó csávó aki azt hiszi hogy ő a világ közepe.Ne békülj ki vele, nem érdemli meg.ha szeretne nem jönne folyton a szakitós dumával.még fiatal vagy találsz nála különbet magadnak.van időd.amig meg még nincs komoly kapcsolatod szórakozz sokat!18/L.
2011. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sajnállak titeket, de hát vége. Lesz majd új barátod. Sok sikert hozzá.
2011. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen!
2011. ápr. 6. 17:37
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

második:

a lényeg:

sok konfliktus volt kettőjük között. pénteken még úgy tűnt szereti a srác, aztán elment pestre a csávó, és mikor hazajött, szakított a csajjal. később éjjel 12-kor kibékültek, és megegyeztek, h tiszta lappal kezdenek. hétfőn találkoztak, a csja szerint semmi nem volt oylan, mint régen, és nem akart smárolni, amiért a csávó ideges lett. veszekedni kezdtek, felemlegette a srác a csaj egy régi hibáját, és ezért a lány megharagudott. felpattant és elment haza, várta h a srác utána megy, de nem jött, és később sem. este a csajszi felhívta és szakított, majd a srác gondolkodási időt kért, és nem sokkal később inkább ő szakított. aztán a srác küldött vmi szöveget az összes ismerősüknek, arról h mi történt, pedig a csja szeirnt ez intim dolgo, és csak kettőjükre tartozik (asszem). és végül: mióta nincsenek együtt, azóta a srác jóval 10 utánig msn-ezik, pedig előtte mindig aludni "kellett" mennie, ami a csaj szerint érdekes :)

2011. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy homár lett a gyerek figy mond hogy beszélgetni akarsz vele vigyél magaddal egy cetlit és cellux-ot aztán a cetlire ird rá hogy bu-zi aztán vidd el egy plázába ragaszd a homlokára és kiabáld:Itt egy bu-zi!!!Emberek ez itt egy bu-zi...
2011. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
atyaégmiezarémtett, szolvák-evagy?
2011. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Látszik hogy ez egy komoly kapcsolat,csak úgy villámlanak a szenvedélyek!
2011. ápr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ki se látszotok még a földől és máris szexelni akartok, feljelentelek titeket
2011. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!