Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nincsenek ilyen srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nincsenek ilyen srácok?

Figyelt kérdés

Barátnőim folyton jönnek, hogy milyen aranyos sráccal járnak meg milyen aranyos az a "kisfiú" ( 14 év körüli éés kb. sík hülye, csak a stílusa érdekli és h egy buta jó nője legyen)De sehol sincsen olyan srác aki nem lukra menne, figyelmes, kedves hozzám és azért legyne kcisit helyes is :) 15-17 évesen... Vannak még egyáltalán olyan fiúk?


15/l


2011. ápr. 6. 15:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
dobtam mailt
2011. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Szolnok kicsi? Akkor én mit szóljak. Nálunk 2500-an laknak.
2011. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Először is vannak ilyen fiúk, és ezt nem csak magamra mondom, mert csak a haverjaim között is van egy csomó :D

Csak érdekes módon egyiknek sincs barátnője, engem beleértve. Persze egyik sem tökéletes, vannak fura dolgaik, de külön külön mind jóindulatú, (főleg lányokkal) kedves emberek. Nem hinné, hogy a külsőjükkel lenne gond, akkor még is mi? Csak arra tudok gondolni, hogy a lányok mégse az ilyen arcokra buknak. Mert bizony ahány tahót ismerek, szinte mindnek van barátnője... bocs ez a tapasztalat :D


Ezek után nem tudom, ki csinálja jól. Őszintén megéri "nem a lukra" menni? Figyelmes, kedves? Ezért még sose vettek észre, akár hogy próbáltam.


Mindenesetre ha Győr környékén érdekelne valakit ilyen srác akkor írjon.


17/f

2011. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

huh érdekes én is szolnoki csajszi vagyok :)

hát ebben a városban ha nem nézel ki vhogy veszve vagy.. :S

Pedig én is kimondottan jo csaj vagyok ( most leszek az egoista, de mások ezt mondják.. ) csak nem játszom meg magam mint a többi liba :D

Én az olyan fiúknál próbálkoznék/jönnének be akik nem egy görögistenek ( najo nem lenne ellenemre :D) de ugyanakkor megvan a dumájuk és nagyon nagyon aranyos de ugyanakkor élettel teli ( ezt vegyétek ugy ahogy akarjátok sok fapofa ül hétvégenként otthon és kockulnak.. )...

15/L

2011. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
áhh már azt ihttem egyedül vagyok így ezzel a várossal:D
2011. ápr. 6. 16:38
 16/26 anonim ***** válasza:

Hát igen érdekes város :D

Így "szintekre" van szakadva.. Az itteni 15-17 évesek isznak!:D:DDD A 15-16 éves csajszik meg vagy beképzelt liba aki az egekig rázza a pics*ját :D ( tisztelet a kivételnek :)) ) a sima átlagos csajszik a nem annyira jo csajok;visszahúzódóbbak és a semlegesek az ilyes fajta városi hatásoktól :D

2011. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
pl. én csak a külsőm átlagos
2011. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
jaja..:S ha nincsenek meg egyes csajoknak a legújabb divatszerinti ruhájuk vagy egy tükör a műkörmük allatt, akk már be vannak szarva..XD
2011. ápr. 6. 16:53
 19/26 anonim ***** válasza:
kérdező, izé.. neked dobtam a emailt, remélem megkaptad
2011. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
az emailt*
2011. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!