Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nincsenek ilyen srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nincsenek ilyen srácok?

Figyelt kérdés

Barátnőim folyton jönnek, hogy milyen aranyos sráccal járnak meg milyen aranyos az a "kisfiú" ( 14 év körüli éés kb. sík hülye, csak a stílusa érdekli és h egy buta jó nője legyen)De sehol sincsen olyan srác aki nem lukra menne, figyelmes, kedves hozzám és azért legyne kcisit helyes is :) 15-17 évesen... Vannak még egyáltalán olyan fiúk?


15/l


2011. ápr. 6. 15:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ilyen korban minden 15-17 éves pasi a lyukra megy. Majd 20-22éves korukra benő a fejük lágya:)
2011. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, és 21 éves és azt mondja minden csaj, hogy aranyos, még is visszautasítanak, ki látott már ilyet?
2011. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

-engem sokan kedvesnek srac nak tartanak de nem ertem , hogy nem volt eddig baratnom ....pedi ronda sem vagyok( igaz nem bred pityu vagy mi :P ) de nah sokan dicsertek azert a szemeimet :P ( legalabbis haverszintu lany ismeroseim velemenye szerint )

22 evesen meg csak egy csok sme volt pedig en inakbb inteligensebb lanyoknal probalkozok nem huje palzapic**knal

2011. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
( bocs a gepelesi hibakert )
2011. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
én 15 vagyok (fiú) és nem csak lyuk! kérdező te hol laksz?
2011. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Általában a 14-15 éves fiúk az azonos korabeli lányokhoz még kicsit "éretlenek". Ilyen a természet. De 1-2 év és behozzák a lemaradást.
2011. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
szolnok és te?:)
2011. ápr. 6. 15:48
 8/26 anonim ***** válasza:

Most tényleg nem azért, de ez hülyeség emberek. Én 18 éves vagyok és abszolút nem a "lukra" megyek. Tovább megyek: eddig egyetlen barátnőm volt, és rohadtul nem a lukra mentem ott sem ( le sem feküdtünk ).


A kérdezőhöz: szerintem vannak ilyen srácok, csak aki ilyen, azt általában oldalba szarják a csajok, mert meg sem látják őket, valószínű itt van a kutya elásva. :) Normális ember sosem kell a nőknek.

2011. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
sajnos budapesten lakok :( már csak azért sajnos mert akkor nem tudjuk egymást megismerni
2011. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
ez is a másik probléma, hogy szolnok kicsi város, nelég kevesen laknak ott.. és nem tom. szolnok általában iylen "nagymenőket" lehet látni.....
2011. ápr. 6. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!