Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miből lehet látni valakin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet látni valakin, hogy nagy szeretetéhsége van?

Figyelt kérdés
Pl. hogyan viselkedik?
2011. ápr. 5. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk célozgat rá, hogy szívesen próbálkozna veled.
2011. ápr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1.vagyok és fiu

Mint minden embernek nekünk is szükségünk van a szeretetre az más kérdés hogy ezt leplezzük (mint én) vagy kimutatjuk.

Ha leplezi akkor nem fogod megtudni hacsak nem beszélgetsz vele egy kicsit.Az ölelkezés meg hasónlók nálam megint csak nem játszanak.Amire emlékszem ölelést az asszem 4 vagy 5 volt eddigi életem során ami már lassan a 30-hoz közelít úgyhogy gondolhatjátok hogy hogy birom.D e én megtanultam leplezni az érzelmeket és nem kimutatni.Ez persze nem jó de nem bízok sok emberben.

2011. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy másoknál is szokott e iylen lenni, de nálam így van:

Amikor pl. észre sem veszik h hiányoztam a suliból, vagy épp ott vagyok de senki észre sem vesz ( ezek csak pl.) akkár én elég gyakran magambatudok zuhanni, olyankor teljes csöndbe ülök és van mikor teljesen elbambulok, elcsendesedek és sokkal higattab vagyok, oylankor semmihez nincs kedvem. Ilyenkor jön az rám, hogy senkienk sincs rám szuksége.....

2011. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amíg nem közeledsz hozzá sehogy. Ha megnyílik előtted, ha valahogy jobban meghatódik egykét érzelmi kontaktustól mint mások, akkor simán észrevehető. Én pl. ha rámmosolyog egy nő kedvesen, bár morcos vagyok mindig, de ettől mégis titkon könnybelábad a szemem.
2012. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!