Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöhetnék össze a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze a lánnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy 19 éves srác vagyok. Nem volt még egy barátnőm se, de nem is éreztem hogy szükségem van egyre mostanáig. Tegnap bementem egy boltba ahol egy új eladó csaj volt, akit nem tudok kiverni a fejemből. Szerencsére az ami nekem kellett volna elfogyott, úgyhogy ma megyek vissza. Fentről kaptam egy esélyt szóval nem akarom elrontani.


Mikor megkérdeztem anno a legjobb haverom hogy mit érez szerelemkor, akkor azt mondta hogy folyton a csajra gondolsz, és nem is bírsz másra. Most azt hiszem ez az talán. Este se bírtam aludni.


Szerintetek ilyenkor melyik a legjobb módszer arra hogy elhívjam randizni? Mivel még sosem csináltam ilyet azt se tudom hogy szabad e ilyet csinálni vagy mi a menete. Hiszen csak tegnap beszéltünk 5 percet, de nagyon aranyos volt.


2011. ápr. 5. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mégis hogyan lennél szerelmes úgy, hogy nem is ismered? Ez nem szerelem, csak fellángolás. 5 perc alatt nem lehet senkit sem megismerni, szerintem még hetek alatt sem lehet, bár úgy már elfogadhatóbb. A kérdésed randi részéhez pedig szerintem az lenne a legjobb, ha simán megkérdeznéd, hogy nem lenne-e kedve munka után meginni valamit, vagy ilyesmi. Csak lazán, nem kell így 1 nap után éreztetni Vele, hogy hajtasz rá, mert még a végén elijed.
2011. ápr. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan ez az hogy meg szeretném jobban ismerni! És mások iránt sosem éreztem azt, hogy meg szeretném ismerni. Fellángolások vannak, de ez más.
2011. ápr. 5. 07:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Az aktuálus fellángolás mindig más. Az aktuális partner mindig szebb/jobb/ "Ő most más", mint a többi. Elvakít, de nincs ezzel gond, ismerkedjetek és kiderül mi lesz belőle. :)
2011. ápr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak kérdezd meg,hogy nincs e kedve meginni valamit meló után veled.Ha azt mondja,hogy nincs mert van barátom!

Akkor mond azt,hogy nem azt mondtam,hogy hagyd ott a barátod csak azt kérdeztem nincs e kedved meginni valamit velem.

2011. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg,ha eladó.:)Ez a munka utáni megiszunk valamit jó ötlet.Mindenképp meg kell tudnod,hogy van-e barátja,így kevésbé égő,ha kiderül,hogy van.
2011. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lépj oda elé és mondd, hogy nagyon szimpatikus vagy és szeretnélek jobban megismerni... munka után van kedved valamit meginni? Légy határozott és magabiztos, akkor nem hiszem, hogy gond lesz.

20/F

2011. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!