Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves fiú vagyok, össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiú vagyok, össze jöhetnék az ugyanannyi idős lánnyal szerintetek? Részletek lent:->

Figyelt kérdés
Kérdezek,bókolok neki,érti és el is fogadja a bókokat,de én egy kicsit duci vagyok,és elég kicsi az önbizalmam.Ha egyedül van csak akkor merek neki bókolni,ha a többi lánnyal eggyüt van..akkor megakad a szó a torkomon.Adjatok tanácsot hogy hogyan folytassam,vagy a duciságomat hogy tehetném a múltévá,hogy még jobban felfigyeljen rám.
2009. okt. 18. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

először is az életkorotok tökéletes.

másodszor: ha ketten vagytok és bókolsz és ő ezt fogadja, akkor nem vagy neki közömbös, szóval jó úton jársz. de miért nem hívod el valahova? pl. mozi, séta, vidámpark, állatkert, koncert (attól függ, hol laktok). ott lenne téma bőven és nem lennél zavarban. sztem ez jó folytatás lenne.

harmadszor: ne egyél zsírosat, se fehér kenyeret se édességet, illetve csak keveset, inkább sovány húst, gyümölcsöt-zöldséget és teljes kiörlésű pékárut. kérd meg anyukádat, hogy szárnyashúst és halat készítsen és csak ritkán tésztákat. mivel fejlődésben vagy, kell a hizlalóbb kaja is, de kevés!

és a legfontosabb, hogy SPORTOLJ! pl. foci a haverokkal? kocogás? valami küzdősport? a kiszemelt lány sportol valamit? vágjatok bele együtt pl. a futásba.


sok sikert!

2009. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ez nehogy gondot okozzon. Ne a lány miatt akarj fogyni, hanem azért mert te akarod. A lánynak lehet, hogy tetszel és azt várná, hogy lépj. Van egy ilyen film is, sajnos a nevére nem emlékszem, de ott is a srác kövér volt és a csaj miatt fogyott le. Évek múlva találkozott a lánnyal, de ekkor már túlzásba vitte a fogyást és az egészségére káros lett. A lényeg az egészben, hogy a csajnak tetszett ducin is a srác így pedig nem lehetett már az övé, mert a srác elég komoly kómába esett.
2009. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj kicsit más szitu de ilyesmi: Kicsit tuningolom a kocsimat és hát nem mindenkinek tetszik. Haverom meg azt mondja h nem kell foglalkozni az olyan emberekkel akik csak szapulják az embert szar a kocsid/ kövér vagy stb... Igen lépj a lány felé

17/f

2009. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek:Megfogadom a tanácsokat.

Amúgy a haverokkal 20-30 an össze szoktunk gyűlni egy jó kis focimeccsre,és az öcsémmel is el szoktam járni van amikor az öcsémmel 2-4 órát focizunk(teljes élvezetből)

2009. okt. 19. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze nyugodtan merj közeledni!Attól hogy egy kicsit duci vagy nem azt jelenti hogy nem lehet barátnőd,ugyan már ez hülyeség.Ha meg tényleg elfogadja a bókokat akkor tetszhetsz neki.Meg ha tényleg annyit mozogsz amennyit írtad akkor valószínű hajlamos vagy a hízásra.Sajna én is hajlamos vok:S De sok sikert remélem összejöttök!
2009. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor foggyózz ha nem érzed jól magad így és akkor se halálosan hanem csak inkább lazán(biciklizés,futás,úszás)
2009. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hali.

Nem csak a vékony pasik kellenek a csajoknak. Ebben a korban persze, hogy inkább őket választják, mert azt hiszik, ez a normális. De később mindig beigazolódik, hogy a mackósabb pasik sokkal családcentrikusabbak, viccesebbek, stb. Én most 16 vagyok, és 14 éves koromig én is eléggé testes voltam. És nem azért, mert az mind izomszövet volt=D Aztán 8. végén, amikor tudtam, hogy jön a gimi, elhatároztam, hogy megváltozok. Elég nagy szenvedéssel, de leadtam 15 kilót. És így sem voltam sovány. És elkezdtem "gyúrni", persze csak ilyen dedós szinten. Egy fekvőt nem tudtam lenyomni, meg nem tudtam magam egyszer se felhúzni. Aztán elkezdtem birkózni. És egyből beraktak a felnőttek közé. Ez lassan már 2 éve. Nem ecsetelném, hogy mi lett belőlem, mert nem férne ki=D Szóval ne aggódj, nem gond, ha duci vagy. Legalább van mit átalakítani. De ha akarod, szívesen írok neked privibe edzésterveket, vagy vegyél fel msn-re és ott is elmondhatom. És semmit nem kell hanyagolnod, egyedül az édességet, meg a chipset kell megvonnod magadtól. Meg a cukros üdítőket. És a duci pasiknak mindig is jobb volt a humoruk, ami a súlycsökkenés után is megmarad. Szóval addig azt alkalmazd a csajnál=D Remélem segítettem valamelyest.

2009. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!