Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek? Válaszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Válaszak vagy mindkettőt kosarazzam ki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek tetszek és már szerelmet vallott nekem, de nagyon jó barátok vagyunk. de már motam neki hogy bocsi de nem, de közbe a volt pasim is még szerelmes belém és újra szeretne velem járni és a barátnőim meg mondják hogy most mit fogsz tenni?én meg mondom, hogy nem tudom
2011. ápr. 4. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A magánéletedről döntsd Te magad!

Azt válaszd,amelyiket szereted,ha egyiket sem,akkor keress mást!:)

2011. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha igazából egyikhez sem vonzódsz, akkor keress egy harmadikat /vagy várd ki/. Csak azért, hogy legyen pasid, ne válassz.
2011. ápr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Úgy dönts hogy neked jó legyen.
2011. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen a két srác?
2011. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nekem nem az a fő lényeg, hogy legyen pasim nanem, hogy nem akarom lerázni őket, de megbántani sem akarom mert aki szerelemes belém azzal nagyon jó barátok vagyunk( átlagnál kicsit jobb pasik)
2011. ápr. 4. 20:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát ha az egyikkel összejössz és nem sikerül akkor még ott a másik :D Persze ez így durva.

A volt pasidal mikor szakítotatok?

2011. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
3 hónapja...
2011. ápr. 4. 21:41
 8/11 anonim ***** válasza:
És most jutott eszébe hogy még szeret vagy csak szexet akar vagy nem talált mást?
2011. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát.. sztem nem nagyon a sexre vágyik mert csak 13 éves vagyok és már kb. 1 éve szerelmes belém
2011. ápr. 5. 14:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja bocs akkor a szex kilőve.Szerintem ha aki szerelmet vallott neked az meg fogja érteni hogy visszamész ha visszamész.A barátságnak nem kell megszakadnia a alényeg a kommunikáció.Beszéld meg a szerelmes sráccal a dolgot hogy csak barátok legyetek.
2011. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!