Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? Randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Randi előtt kosarazzam ki?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm bátyjának nagyon tetszem és mindenképpen találkozni akar velem. Írogat facebookon, de inkább idegesít, mivel egyáltalán nem találunk közös témákat. Csak 3 hét múlva tudnánk találkozni, és mindegy egyes beszélgetésünk után erősödik bennem, hogy talán nem kéne. Viszont nem nagy bunkóság, hogy esélyt se adok neki? Vagy az nem lehet, hogy élőben más lenne? Nem tudom mit kéne tennem, mi a helyes...
2011. jún. 6. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
élőben teljesen más az ember,szerintem 1 próbát megér,max minketten pozitívan csalódtok.
2011. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szánalomból soha senkivel, sosem lesz jó vége. Ilyen téren szerintem csak azt kell nézni, h Neked mi a legjobb.

20f

2011. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
élőben tényleg mások az emberek
2011. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, mindenképp meg kell próbálni! 1 randi után már mondhatod, hogy nem jön be, de előtte nem!
2011. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék vele. Ha már most nincs közös témátok, akkor nem sok jövőt jósolok nektek. De ki tudja. Ha nagyon egyedül vagy esetleg.
2011. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is más, ugyanis a monitor nekem még sosem mosolygott vissza. Tényleg nagyon más lehet az ember élőben, egy randit megér a dolog. Annyira csak nem lehet unalmas, hogy a hajadat is kitépjed.
2011. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Moszuke ***** válasza:
ha a monitor védelmével együtt is ilyen unalmas a csóka akkor képzeld el milyen társaság lesz ha rámosolyog egy szép lány... ja.. biztos jó lesz az első randi.
2011. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mondta senki hogy elérjük a kettes sorszámot! De bunkóság kilőni valakit akivel még négyszemközt nem is találkoztál. Utólag sem kellemes, de nem mondhatja senki, hogy hitegetted.
2011. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mikor bnőm unoka tesójával vége lett,a bnőmmel megromlott a kapcsolatunk,annyira h már utoljuk egymást:/:(
2011. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:01


A válasz írója 97%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:49


Mindkettőtökkel egyetértek. Valószínűleg nem lesz életem legjobb randija, de egyszer kibírom, majd úgy szervezem, hogy ne tudjunk nagyon hosszú időre találkozni. De talán amiatt, mert egy jó barátnőm bátyjáról van szó, ennyit én is úgy érzem, h mindenképpen meg kell tennem. Egyszer találkozunk, beszélgetünk egyet...

2011. jún. 7. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!