Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Üdvözletem mindenkinek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdvözletem mindenkinek! Randizással kapcsolatos a kérdésem, szerintetek gyurjam ki magam ismét?

Figyelt kérdés
Nah szóval arról van itt szó hogy: ahol élek ismernek és az a gondom h olyannak ismernek engem hogy 1ik lánytól a másikig azaz ha 1ütt vagyok 1 lánnyal akkor kell több is :D ezzel nincs gond de kigyurtam magam normálisan képet nem teszek be :) csak most összeestem^^ és amikor kivoltam eddzve rendesen akkor nem volt gond, most meg akadnak :D olyan téren hogy több lányt is megprobáltam befűzni de nem sikerült :) véleményt kérek erről :D
2011. ápr. 3. 23:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Inkabb legyel izmos mint kover.
2011. ápr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Most buta kiscsajok felszedése a cél? Akkor gyúrd ki magad persze.

Vagy egy normális kapcsolatot szeretnél? Akkor ennek nincs jelentősége, mert egy normális lány nem ezt fogja nézni hanem megismer és ha szorult beléd némi értelem is akkor meg fog kedvelni.

2011. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
az utolsó komment író-nak volt eddig a legjobban igaza :) hát... így nyár előtt lekötni magam 18 évesen.. :D nem tudom :) ha találnék egy olyan lányt akivel letudnám megtenném, de nem találok :o
2011. ápr. 4. 16:39
 14/15 anonim ***** válasza:
gyökér lator-.-
2011. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 TOMAtm ***** válasza:
énis gyúrok,mégis aztmondom hogy a csajok kis részét érdekli csak hogy hogy nézel ki.ha edzel magad miatt edz,ne azért hogy megnézzenek a nők.Ez csak az én véleményem,ja am meg még nincs tavasz,nem pörögnek a csajok hormonjai annyira(nekem is csak alig alig csurran csöppen valami hehe...persze asszony kárpótol,de neki nem mondok semmit)
2011. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!