Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ebből valami vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami vagy csak a gimis emlékek törtek fel?

Figyelt kérdés

Szóval a sztori röviden annyi, hogy a gimiben egy ideig tetszett az egyik osztálytársam, de nem lett belőle semmi, mert irtó félénk voltam és nem tetszettem szerintem neki. Véleményem szerint csak barátként tekintett rám. Aztán most így 3 évvel az érettségi után elmentünk páran bulizni és marha jól éreztük magunkat. A buli végén ő és én plusz még 2 volt osztálytársunk beszélgettünk a buszra várva és azért voltak célozgatások, flörtölgettünk...és nagyon jó érzés volt. Valami ürüggyel írtam neki, ő is írt és igazándiból nem tudom, hogy most mi a helyzet..mert a következő levelemre nem válaszolt...azt hiszem, hogy szeretném elérni, hogy randizzunk..csak nem tudom hogyan..mert nem az a tipikus srác, pl. míg ott voltunk egy lányra sem nyomult rá....de pl. mikor rám mozdultak akkor kérdezte, hogy segítsen-e lerázni őket...én hülye azt mondtam, hogy ne, mert már megtettem :s:S

Nem vagyok a neten kialakuló kapcsolatok híve..és általában nem vagyok kapcsolatban...de azt hiszem, hogy őt most szeretném!

mi a véleményetek?szerintetek lehet ebből valami? adnátok tippet, hogy hogyan tudnék egy kicsit trükközni?...félek egy kicsit a visszautasítástól..

21/L


2011. ápr. 3. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, csak a gimis emlékek törtek fel...
2011. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi...én is inkább e "megoldás" felé hajlok..csak ezt az agyam mondja..a szívem meg már nagyon szeretne valakit..és talán őt..az is a gimis emlékek mellett szól, hogy úgy érzem magam mint egy gimis csitri....tisztára megőrültem :) :S
2011. ápr. 3. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak hülyeségből írtam. Azt hittem ez is vmi sokadik értelmetlen kérdés. SRY. Egy próbát talán megérne...
2011. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!