Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van akkora ereje az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van akkora ereje az ex-eknek egy újjal szemben? Az emlékek miatt?

Figyelt kérdés
egy ex:)
2011. okt. 8. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én miután szakítottam a párommal nem kezdtem új kapcsolatba csak amikor túl voltam rajta..

Így rám semmilyen ereje nem volt.

Jó persze sok emlék maradt, de soha nem fordult meg bennem hogy újrakezdjem vele.

2011. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

na erre én is kíváncsi vok,ugyanis a volt pasim az exével csalt meg "felejtés" címszó gyanánt,de utolag kiderült h most is vele van "ujjáéledt"..

21/L

2011. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam aki egyszer bekerül az ex státuszba, onnantól már ki van lőve.. Mondjuk persze nem mindegy, miért váltunk el, de a tapasztalatom az, hogy az emlék maradjon emlék. Amelyik kapcsolat annyira nem működött, hogy a problémák megoldása helyett szakítottunk, az később sem fog működni.

23/L

2011. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert amit az exedben megszerettél azt keresed más személyekben,meg kell tanúlni hogy mindenkinek más szépsége ill. más pozitív oldala van.(akkor is ha nem könnyű)
2011. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát, nálunk az a szitu, hogy én szakítottam vele és én is kezdeném újra, és újrakezdjük:)

csak érdekelne, hogy mindenkire hatással van e a szakítás után is az ex emléke...

2011. okt. 8. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!