Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most azért néz le mert gyárban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most azért néz le mert gyárban dolgozom?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, facebook chaten szoktunk beszélgetni, de nem nagyon közeledik felém.Egyik haverja azt mondta hogy a srác azt mondta rám hogy egy senki vagyok.Nem értem miért.Mások szerint kedves helyes tisztelettudó lány vagyok.Csak gyárban dolgozok, gyártósoron, de mellette csinálom az angol középfokot és a felsőfokú okj-s szakmát.A fiúnak aki tetszik diplomája és nyelvvizsgája van, munkahelye viszont nincs.Ezért senkiz le mert nekem csak technikusim lesz és gyári melós vagyok?Ezért nem akar tőlem semmit?
2011. ápr. 3. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha érdekel akkor bizonyosodj meg róla, hogy tényleg így van-e, mert lehet, hogy a úgynevezett haver csak kavarja a sz@rt. Amúgy meg az én véleményem, hogy soha nem szabad lenézni senkit, mert az gusztustalan dolog.
2011. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:
100%
szerintem, ha így beszél Rólad a hátad mögött, szembe meg kedveskedik, az azért sokat elmond róla...nem hiszem, hogy sokat buknál azon, ha mellőznéd a jövőben a társaságát...azt látom a szövegből, amit írtál, hogy valóban egy rendes, jólnevelt lány lehetsz, ráadásul céljaid is vannak az életben. ne pazarold az idődet ilyen majmokra :)
2011. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 napietus ***** válasza:
100%
ja, elsőnek abban igaza lehet, hogy lehet, hogy nem is igaz, hanem csak a "haver" találta ki...mondjuk azért, mert neki is tetszel :)
2011. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az első két válaszoló leírta a lehetőségeket, teljesen egyetértek velük. nincs más dolgod, mint kideríteni az igazat, utána már egyértelmű lesz a folytatás
2011. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg így van, akkor egy köcsög és nem érdemel meg téged, de előbb is szerintem tudd meg az igazságot. Abból ne vonj le messzemenő következtetéseket, hogy a haver mit kavar.
2011. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod, de ha így van akkor meg nem is baj, hogy nem közeledik, inkább maradjon minél távolabb
2011. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akar bekeverni a haver, ez 100%.
2011. ápr. 3. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!