Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy megszerezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megszerezzem a lányt?

Figyelt kérdés
Pár hónapja beleestem az osztálytársamba és ő ezt nem tudja. MSN-en tudok vele őszintén beszélni, de ezt nem szeretném interneten keresztül tudatni vele. Amikor suli után szeretnék vele beszélni akkor egyszerűen lefagyok. Egyszerűen nem tudok mondani semmit előtte és ezáltal nem is tudom elhívni randira.Segítséget szeretnék kérni(lehetőleg normális válaszokkal)!
2011. ápr. 2. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
készülj fel a sablonok halmazára... de én mondok valami nem sablonost(mert ez ritka). 1. lépés: msn en érd el azt,hogy annyira szeressen veled dumálni, hogy egyszer majd nem te írsz rá, hanem ő, aztán hívd el valami olyan dologra ami kétértelmű, és nem feltétlen a randizáshoz kötődik, és akkor elkezd majd gondolkozni hogy mit akar (pl valami sportolás v ilyesmi, én gördeszkázni szoktam tanítani őket), aztán ha úgy érzed hogy... akk lépj. bocs jobbat nem tudok ;-)
2011. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2011. ápr. 3. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!