Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem? / Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem? / Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinek 2 hónapja van pasija, kb 2 hete velem kavar és azt mondja hogy:

Szeretem, de téged egy kicsit jobban, mert veled találkozok mindennap ő meg nem foglalkozik velem.

Már egyszer mondtam neki hogy döntsön, tudok várni és hogy gondolkodjon el rajta, tegnapig bírtam.. Mondtam neki hogy holnapra (azaz mára) válasszon egy nevet mert nem bírom tovább és ha nem tud választani akkor jobb ha csak barátság lesz közöttünk, este kétségbeesésébe (szerintem) írt egy üzit a pasijának hogy szakít vele, és írta hogy velem akar lenni, de lehet hogy csak azért írta mert fel lett zaklatva és ideges volt.

Szerintetek jól tettem? Nem akarok addig ráírni és megkérdezni a választását amíg nem kapok itt választ..=/

Esetleg mit tehetek még? Azt mondja hogy szeret mind2nket de engem jobban de egyikünket se akar megbántani..

Köszi a válaszkat..


2011. ápr. 2. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem szereti a másikat is, de az nem törődik vele kellő képpen, ezért kellettél neki te, viszont már össze van zavarodva, mert téged is megszeretett...Viszont, ha írt sms-t barátjának, h vége, akkor beszélgess vele, és legyél türelmes, és sztem össze fogtok jönni...csak törődj vele...18/L
2011. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 petya14 válasza:
igen szerintem is helyesen tetted.kérdezd meg tőle nyugodtan bajod nem lesz.És ha nem téged választana akkor majd jön egy másik,egy jobb nő. A nők olyanok mint a buszok az egyik megy a másik jön ;)
2011. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oks köszi, úgy volt hogy ma jön le a pasija engem megverni mert hogy nyomulok a csajára, de berágott rá hogy este szakított vele és nem jön, így kimegyek a lánnyal :D

Köszi a válaszokat :)

2011. ápr. 2. 13:21
 4/4 petya14 válasza:
hajráá ;)
2011. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!