Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erröl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erröl? Mennyi az esélye a lányoknál?

Figyelt kérdés
Aki félénk visszahuzodó csendes tipus.Nincs önbizalma és magabiztossága,magát kevésbé tartja jó pasinak.A lányok körében nincs sikere, nem csajozós tipus.Nem tartja magát teljes értékü embernek.Bulizni nem nagyon jár vannak barátai de nem sok.Mivel éjjel dolgozik igy nemigen tud eljárkálni bulizni..Kort és nemet is 22f
2011. ápr. 1. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ettől nem lett agresszív/idegbeteg, én elfogadnám. 24/l
2011. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is ugyan ilyen vagyok 20 f
2011. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elolvastad hogy mit írtál?

Magad válaszóltál a kérdésre, te írod hogy nincs sikered.


20/F


Ez úgy van, változtas magadon, vagy majd találsz valakit aki passzol, talán több idöbe tell, de valamikor megjön.

2011. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a"kevésbé jó csajok" körében lenne sikere. Zsák a foltját.

nem csak buliban lehet csajozni, de ha agresszívan nyomulsz az sehol se jön be.

2011. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most mi bajotok van vele? Így max komoly kapcsolatra talál magának párt, és nem egy olcsó kis lotyót, aki csak azért jár vele h fel... magát. Egyébként meg az a pasi, aki "bevallja" magáról hogy jól néz ki, az nagy valószínűséggel később egy öntelt egogép lesz... Nekem pl nagyon nem jön be az ha egy gyerek minden csajt kábít, beszólogat stb...

Szerintem a NORMÁLIS csajoknál van esélyed. Én is inkább ilyen párt keresek.


Ui: Nem vagyok ronda.

l/17

2011. ápr. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat,de az eddigieket köszönöm. Én egy öszinte ember vagyok,nem értem mire jó hazudni hisz egyszer úgyis kiderül és aki érdekel annak minek játszam meg magam..
2011. ápr. 2. 18:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó találtál már párt? Biztos csinos vagy:)
2011. ápr. 2. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:

bisztos van lehetséged, csak félénk és visszahúzódosan ellég nehéz. èn is ilyen vagyok, nem szoktam oda menni beszélni lányokkal..


Más szóval, ellég nehéz lányal vagy bárkivel össze barátkozni ha nem beszél az illetö.

Leg fejebb ezzen kell változtatni, az ha valaki nem bulizos, én se vagyok az, de ha nem vagyok bulizos akkor mért keressek párt aki bulizos, érted..

2011. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze,de talán ö kicsit kirángatna a "csigaházból":)
2011. ápr. 3. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!