Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélye van a testesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van a testesebb fiúknak a lányoknál?

Figyelt kérdés
Eddig akármennyit és akárhol próbálkoztam, semmi nem jött be. Lehet, h csak rosszkor rossz helyen?
2008. aug. 11. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges... Szerintem ha egy lánnyal sok időt töltesz, foglalkozol vele és bizonyítod neki, hogy mennyire fontos neked és érdekel téged akkor nem fogja zavarni. Meg persze vannak oylan lányok akiknek pont ez jön be. Bár nem tudom mit jelent a te esetedben a testes, de a mackós srácok sok lánynak bejönnek.
2008. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg nő szereti a mackiós fiúkat. Van egy mondás, miszerint a férfi 100 kg felett kezdődik.

Fiatal korban talán kevésbé szerencsések a testesebb srácok a lányok körében, de 20 év felett már nincs gondjuk.

Petranova

2008. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem , sokan azt gondolják h ez sablon duma, de nem a külső a lényeg. és a strandon láttam ölelkezni meg smacizni egy nagyon szép és vékony szőke lányt egy kifejezetten , nagyon testes , és még nem is jóképű fiiuval. és ha még izmosan testet az még vkinek be is jön! szóval van esélyed:)
2008. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én a mackós testes vagyok, nem az izmos...bár az erővel nincs gond:)
2008. aug. 11. 21:50
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne esélyed?Nehogy azt hidd,hogy minden lánynak a vékony pasik jönnek be vagy az izom emberek.Mindenkinél más ez.Eddig lehet,hogy olyanokkal ismerkedtél,akiknek nem ez jött be.De biztosan találsz olyan lányt,akinek ugy fogsz tetszeni,ahogy vagy.
2008. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
en is olyan tipus vagyok ezek szerint, mint te, es 7 honapos kapcsolatom van egy gyonyoru lannyal.... fel a fejjel es csapj a csajok kozeee :)
2008. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem nyomulós fajta vagy, és az önbizalmad sincs a helyén, akkor semmi. Egyébként meg szinte ugyanannyi mint egy vékony fiunak, de ez rajtad múlik nem a lányokon.
2008. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ha helyes az arcod és ápolt vagy, sztem nem lesz akadálya, h becsajozz.

próbálkozz a duci lányoknál, ők szereti, ha a pasijuk mellett nem érzik magukat malacnak...

én is így vagyok vele, mert nem vagyok nádszál, és mindig is nagyon fontos volt, h a fiú, aki a párom nagyobb legyen nálam. :) és már több, tartós kapcsolatom volt ilyen srácokkal... pl az egyik fiúm 2méter magas, 120kgs volt, és imádnivaló! :)

sztem a husi fiúk sokkal édesebbek mint a 10 dekás ropihuszárok, meg az izomagyú bunkók...

2008. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálam pl a 80 kg alatti fiúkak nem volt sosem esélye. Egy macis sráchoz hozzá lehet bújni, meg szex közben sem a csontok zörögnek...:-) Ezért is lett a férjem egy 98 kgs bébi, szóval még 2 kg és igazi férfi lesz....!!

Viccet félretéve, e légy emiatt zárkózott és szégyenlős, mert az az, ami taszítja a csajokat. Legyél vagány, humoros, magabiztos és minden menni fog.

Ha nagyon nincs önbizalmad egy kis gyúrás, futás, sport segít és azok az izmok is kezdenek majd kialakulni...

Sok sikert!

2008. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a nagyobb darab fiúkat, viszont sok barátnőm meg van értük veszve. Szóval igaz a mondás, hogy mindenki valakinek az esete. Amúgy volt már nekem is kissé "ducibb" pasim, mert az egész csak kisugárzás kérdése. A srác amúgy nekem külsőleg nem igazán tetszett, de ő maga annyira elhitte magáról, hogy egy jó pasi, és olyan magabiztos volt, és az egész kisugárzása olyan volt, hogy ő egy tökéletes pasi, és minden lány őt akarja, és ezek mellett tök jó dumája is volt, szóval én fülig szerelmes lettem belé, és a kapcsolatunknak sem miattam lett vége, hanem mert másnak is bejött ez a fajta magabiztosság, és galád módon lecsapták a kezemről (munkahelyi kapcs. volt, szóval ilyenbe nem megyek bele többet).
2008. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!