Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon nem tudok mit tenni?! =/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nem tudok mit tenni?! =/

Figyelt kérdés
Van egy csaj akibe teljesen belezúgtam, és ő is belém, de én Pesten lakom ő meg Veszprémbe... :S Mit tehetnék?
2011. ápr. 1. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
a feleségem 250 km-re lakott tőlem.én elmentem és mondtam,,nekem ez nem jó így jön vagy nem jön velem,mert ekkor többet engem nem lát.hát szerettet,mert annak ellenére,hogy az egész családja ellenezte el jött és azóta itt lakik velem.igaz,hogy már nem is volt szegény otthon kb:.9 hónapja.de, megérte..persze,ez attól is függ,hogy ti hány évesek vagytok.mi már elég idősek..:))
2011. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15... :S
2011. ápr. 1. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Kitartás :D

Ha szeretitek egymást, akkor megoldjátok.

Találkoztatok már személyesen? Ha nem akkor utazz le Veszprémbe :D

2011. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja utazzon le.. és utána mi lesz? havonta 1x találkoznak? fiatalok vagytok, gondolom nem tudtok majd minden 7végén találkozni,leköltözni egymáshoz pláne nem.

két ember azért jön össze hogy boldogok legyenek. ti nem tudnátok 1mást élvezni rendesen amikor kedvetek tartaná.

így csak kínzás lenne meg sok féltékenykedés :) de lehet élőben nem is lenne szimpi! :) majd találsz valami közelebbit, azt jobban fogod értékelni.

2011. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálam ugyan ez volt az előző fiúmnál...és mindig találkozgattunk egyszer nála egyszer nálam és nagyon jó volt ,de ez a távolság közte és köztem túl nagy volt így szakítottunk.
2011. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!