Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Mi lesz majd az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mi lesz majd az orvosnál?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy a farkam, kb 40, 50 centi, ma megyünk az orvoshoz, nagyon félek! Ugye nem fogják levágni! Az durva lenne, a makk nélkül csak nem lehet meglenni! Neten azt mondták beinyekciózzák, hogy menjen össze. Az meg nagyon fájhat! Valaki tud valamit erről!
2011. ápr. 1. 15:21
1 2
 11/17 Moszuke ***** válasza:
én hiszek neked
2011. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

figy, ha linkelsz róla egy képet, amin mellette van egy vonalzó, és egy papíron rajta van a pontos mai dátum (évvel), meg az, hogy GYIK, akkor elhisszük és adunk tanácsot

addig meg úgyis kamuzol,

ennyi

2011. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj. Ugyan így jártam. Nekem még nagyobb volt. Beinjekcióztak. Két hétig bent tartottak. Semmi gond. Csak a kórteremben a Napóleon, meg az éneklős sellőlány nem hagytak éjszaka aludni. Meg az elektrosokk kicsit kellemetlen volt.
2011. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A.) Jót mosolyogtam :-D (Y)


B.) Nem kamuzol, csak saccolsz. Max 20 cm (Nem valószínű). Ha nagy a farkad az NEM SZÉGYEN! Az orvos is max megdicséri. :-D


13 vagy?

2011. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
amugy ne vicceljetek már szegény fiúval, nem jó vicc h csak beinjekciózzák, aprilis 1-je ide vayg oda, le fogjak vágni a kukid. :/ eloszor kellemetlen de aztán megszokod majd szerintem :/
2011. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hülye vagy? CSAK 50 centi? Elég gáz,inkább szedj valamit rá amitől megnő.

Üdv, Overdose

2011. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 babuska15 válasza:
:D jó volt,de FAKE...
2011. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!