Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért vannak mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak mindig csoportban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 18:41
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Reggel suliba menet a lányok mindig találkoztak a megállónál, összegyűltek és együtt tették meg azt a 200 métert a suliig. Visszafelé szintén.
2011. ápr. 8. 18:35
 22/24 anonim ***** válasza:
igen én ez teljesen rendjén van..nem értem mi ebbe a gond..:D
2011. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 TOMAtm ***** válasza:
gondolom az évezredek során belénkivódott megszokást,miszerint egységben az erő nehéz legyőzni,még akkor is ha épp nem akar megenni valami ragadozó.a szarvasok is csordáznak,mi is ezt tettük sok sok sok éven keresztül.ösztönös viselkedés,valamint az ember társas lény,aki egyedül van azt valamiért kiközösítették a társai szóval gyanús(lol lehet hogy azért hogy őt falja fel a vadállat inkább mint a csorda egészséges példányait).
2011. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én egyedül szoktam lenni, nyugodtan odajöhetsz úgyis unatkozom!:S;)
2012. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!