Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért vannak mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak mindig csoportban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 18:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hát mert nem szeretünk egyedül lennni mert ugy unatkozunk(szerintem)de ha valakinek nagyon megtetszel az egyedül lesz mikor te ottvagy
2011. ápr. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 TOMAtm ***** válasza:
a csordaszellem még bennük él.
2011. ápr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha egy kicsit elgondolkoztok, rájöhetnétek, hogy ez csupán azért van, hogy ne unatkozzunk. Megbeszéljuk a "csajos" dlgkat.

Sokan azt írtátok, hogy ösztön, stb...

Mégis miért állítanék oda magam mellé +6 csajt, direkt??? Nem hinném, VETÉLYTÁRSAK is lehetnek, nem,???

2011. ápr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Egyrészt kell a társaság..:D (nők szeretnek beszélgetni szükségük van rá)

Másrészt meg, ha egyedül megyek az olyan mintha barátaim se lennének és még azt se fogom tudni, hogy hol lesz a következő órám..:D

2011. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Utolsó 2 mondta tökéletesen!

Ha egyedül vagyunk,olyan,mintha nem lennének barátaink.

Meg nem csak olyan dolgokról lehet beszélgetni,ami a fiúkat nem érdekli.

A barátnőimmel rengeteget beszélgetünk a tanulásról,a fociról,az F1-ről,meg sok másról.

Én pl. ha egyedül vagyok,olyan elesettnek érzem magam.

Állok,mint 1 kuka,és azt hiszik,különcködök.

Én főleg akkor vagyok a barátnőimmel,ha a közelben van az a srác,aki tetszik,mert olyankor zavarban vagyok,izgulok,remeg mindenem,stb.

Ilyenkor vétek engem egyedül hagyni,mert zavaromban csinálok furcsa dolgokat...

2011. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nekem máig se sikerült megérteni hogy a fiúk miért félnek a lányoktól,ha csapatba vannak.Mit hisztek hogy szőröstül-bőröstül falfalunk fel titeket?Pl ha nekem tetszik egy fiú és odajön hozzám akkor nekem olymindegy hogy éppen harmadmagammal álldogálok a folyosón, akkor is elkezdek beszélgetni vele.Ha viszont nem jön be akkor értelemszerűen le lesz koptatva.És az hogy a csajok mért állnak csapatostul azt meg se próbálom magyarázni.(úgy se értenéd meg)
2011. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Tyler913 ***** válasza:

Utolsonak:

Ez is egy regi oszton maradvanya.Anno,mikor az emberek meg kis csoportokban eltek,a csoporton belul mindenki ismert mindekit,megvolt a hierarchia.Namost egy ilyen helyzetben,ha egy ferfi beprobalkozott egy nonel,es a no elhajtotta,akkor az az egesz csoport elotti leegest jelentette,onnantol fogva a ferfinak a csoport tobbi notagjanal sem nagyon volt eselye,megbelyegzett lett.Elvileg ezert van az,hogy a ferfiak ma is felnek odamenni egy nohoz,plane,ha csoportban allnak.

2011. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Hát töbnyire azért vagyunk csoportban, mert így ha megyünk wc-re akkor tudjuk egymást fedezni, sokkal kellemesebb csoportban és akkor lehet állandóan beszélni és még sorolhatnák legalább 100 különböző dolgot. Mellesleg ti fiúk nem vagytok csoportban? Nem csak a lányok vannak így és ez nem csak a fiúk, hanem a lányok dolgát is megnehezíti.

L/13

2011. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Mi ez a fedezzük egymást miközben wc-re megyünk dolog? Mintha valami csata közepén lennétek, és valamitől nagyon meg akarnátok védeni magatokat :D
2011. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
mégis kivel legyenek? egyedül üljenek a padon magányosan..együtt vannak nevetgélnek, beszélgetnek, és azért sokan mert jóban vannak és van egy baráti körük..
2011. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!