Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Szóval az E-on nál dolgozik egy srác. Nagyon szimpatikus, és közvetlen, jókat szoktunk dumálni azalatt a 15 perc alatt ameddig bent vagyok. De nem nagyon merek lépni...

Szóval ma este 8ig vannak, arra gondoltam oda megyek és megvárom, megkérdem mit szólna egy kávéhoz.

Hülye ötlet??


22L és a pasi is max 25 lehet


2011. márc. 31. 18:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam..Mondtam..Megmondtam, Megmondtam :D
2011. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Bejött grat!:P
2011. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
:P majd mesélj, hogy milyen volt.
2011. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

jajj nah most értem haza. egész végig beszélgettünk, ezen kívül semmi nem volt (se puszi, se kézfogás , semmi) de végül is nem bánom, majd alakulnak a dolgok.

vasárnap találkozunk legközelebb :)


köszönöm a biztatást!!

2011. ápr. 1. 01:27
 15/19 anonim ***** válasza:

Hajrá csajszi!

:D

2011. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
na mi történt?:DD
2011. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Gratula ügyes vagy:) Sok sikert:) 30 f
2011. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

most teljesen kétségbe estem...

teljesen jól éreztem magam vele csütörtökön, és ő ajánlotta fel hogy találkozzunk a hétvégén.... én el sem kérdtem a számát, mondtam neki h majd ő hívjon, és megadtam neki az enyémet. (azért nem kértem el az övét, h nehogy én előbb felhívjam mint ő engem)

de aztán pénteken kaptam tőle egy smst , azt írta " épp rád gondoltam, és így legalább neked is meg lesz az én számom"

tegnap nem tudtunk mivel meccsre kellett mennem, így maradt a mai nap.

ma mivel nem keresett 2ig, így írtam neki egy smst h akkor mi legyen a mai délutánnal.

erre vissza írta h nem jó, mivel otthon segítenie kell és az exével is össze kell futnia már, mivel nem hagyja békén. pár könyve nála maradt és azok miatt zaklatja, és írta h sajnálja és bocsánat...

hát és most nem tudom h mi van.. csak terelhetett vagy tényleg közbejött neki minden és nem tudta ezeket halasztani...

2011. ápr. 3. 20:50
 19/19 anonim ***** válasza:
közbejött neki minden és nem tudta ezeket halasztani...
2011. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!