Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Nos van egy sráca,akivel már húzamosabb ideje msn-ezünk stb és szóba jött a találkozó, de neki jövöhéten lesz a szülinapja, arra gondoltam,h vinnék neki egy tábla csokit szülinapja alkalmából ,de nem tudom,h nem-e lenne ciki vagy valami... Annyira nem ismerem,hogy mást megmerjek neki venni,h ez tuti fog neki tetszeni meg mivel még ismerkedünk nem is akarok sokat költeni,de bunkó sem akarok lenni,hogy tufom,h mikor van a szülinapja és csak odabököm,h Boldog Szülinapot.. Mondjuk már msn-en is írtam neki,h előre is Boldog szülinapot :)

Vélemény ,amúgy a srác 24 lesz....


2010. nov. 16. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Vigyél neki tuti örülni fog neki... bár én jobban örülnék egy pulykacombnak ;)
2010. nov. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez így teljesen korrekt, nem fogsz róla elfeledkezni és kap is valamit.
2010. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kajának vagy piának tuti örülünk! :D a csoki apróságnak tűnhet első ránézésre, de így látatlanban viszont nagyon kedves gesztus! Olyat vegyél amit te is szeretsz és együtt megeszitek.
2010. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha a testedre kened úgy jobban fog örülni
2010. nov. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és még a bőrödnek is jót tesz.
2010. nov. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Megfelelő nagyságrendű ajándék a csoki. Lehet, hogy annyira meglepődik, hogy azt tudja majd mondani, hogy köszönöm. Ne sértődj meg, ha nincs azonnali reakciója.

Én gyűlölöm a mazsolát és a minőségi fekete csokit kedvelem. Tehát engem egy olcsó mazsolás csokival csak megsértenél. Ha nem ismered az ízlését, akkor valamelyik ismert svájci márkát válaszd.

2010. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

megfelelő nagyságrendű akkor inkább vigyél neki 1 lopott biciklit. én úgy örülnék neki:D csokinak mondhatod azt hogy ez a kedvenced és gondoltad hogy majd együtt megeszitek aztán elfelezitek úgy hogy te járj jobban ö meg érjen be azzal hogy láthat és csokit is kapott és még ki is mondtad a boldog szülinapot!

am jó a csoki és még mellé 2 puszi:P:D

2010. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket és ötleteket, amúgy egy tábla Milka csokira gondoltam, sima tej csokira. Azt az emberek igen angy része szereti.
2010. nov. 16. 13:29
 9/10 199303 ***** válasza:
én gondba voltam. ugyan igy voltunk mint ti és mi a srác szülinapja elötti nap taliztunk. hát nem tudtam h mit csináljak mert nem szereti a csokit, meg semi édeset:/ végül irtam neki képeslapot meg egy kicsi kis nem tudom mit kapot már tölem:D igy legalább mindig emlékezni fog rá:D
2010. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ő hála égnek szereti,egyszer szóbajött a csoki és mondta,h szereti :D
2010. nov. 17. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!