Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szolnátok ehhez csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnátok ehhez csajok?

Figyelt kérdés
Megismerkedtek egy sráccal szorakozó helyen, ott elég rossz fiús, mmint simán odamegy eldumálgat nem parázik, de idővel kiderül hogy ő csak buliban ilyen amúgy nem nagyszájú, tök tisztelettudó, és csak ritkán jár bulizni, de akkor belead apait, anyait, emiatt szakitanátok vele?
2011. máj. 22. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:

szakítani?? Miért, mert ő egy rendes tisztelet tudó srác??? Inkább örüj, hogy találtál egy ilyet. az hogy buliban keménykedik, minden pasi próbálja adni a macsót, aztán néhányról kiderül, hogy a páncél mögött érző lélek is van. Én örülnék a helyedben, hogy rendes!! :)

19/L

2011. máj. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, azthiszem picit félre értetted, fiú vagyok, nem lány. :)
2011. máj. 23. 00:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy szakítanék! Örülnék, hogy egy normális pasival akadtam össze a bulin.
2011. máj. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább a buli miatt mondom, mert nagyon sok haverom hétvégén 2x is lemegy, én havonta 1-2 max, tehát arra gondolok, hogy a lány pl: többet akar bulizni, de én nekem nincs annyiszor hangulatom hozzá.
2011. máj. 23. 00:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Én bocsi!! :D Akkor értelmezd úgy a választ!! :D Hogy nem gáz!! Én örülnék, ha egy rendes pasiba botlanék bele egy buliban aki még le is mer szólítani :D és hogy utána még rendes is!! :D Főnyeeremény! :D
2011. máj. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha te tolerálod, hogy a lány esetleg nélküled megy el bulizni, akkor ő is tolerálhatja, hogy neked nem mindig van kedved menni =) Én legalábbis így vagyok és mindig is így voltam ezzel. Bár tény, hogy én már kb fél éve nem járok szórakozóhelyekre egyáltalán... =)
2011. máj. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kuka egyből... -.-'
2011. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!