Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen típusú lányról?

Figyelt kérdés

Csinos, okos, minden baromságban bennelevős, ha kell nagyszájú, komolytalankodó (de ha kell komoly), néha sört is iszik és szeret fiúk társaságában hülyülni (nem szexelni, hülyülni), küzdősportol, számítógépekben is jártas van humora és mindenről lehet vele beszélni és fél életét nem az áruházakban tölti le :D

Kezdenétek ilyen lánnyal, vagy inkább csak haveri szint??


2011. márc. 31. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kezdenék ha tetszik. De sajnos gyanítom, hogy korban nem illene hozzám :)
2011. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
17 éves :D
2011. márc. 31. 17:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindjárt gondoltam, hogy nem 25. Az ilyesmit addigra kinövik :)
2011. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valami bibid csak van, hogy ezt kérdezed.
2011. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezek csak a pozitív tulajdonságaid,amiket felsoroltál,nyilván vannak negatívak is,de azokat meg csak személyes ismeretség során tapasztalja ki az ember.Nyilván akkor derülne ki,mennyire vagy nőies,a személyes találka alkalmával.
2011. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó, de kell vmi ami megfog benne, szóval nem árt ha látom is. Egy ilyen leírás alapján nem tudom megmondani.

21F

2011. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Negatív negatív na várj csak :D Mondok nektek azt is. Akaratos vagyok és szörnyen kíváncsi. Néha be nem áll a szám és akkor is segíteni akarok mikor nincs rá szükség :P Ha egyedül vagy a barátaimmal vagyok teszek a nőiességre én is emberből vagyok viszont társaságban mindig összekapom magam és akkor nem lehet panasz ;)
2011. márc. 31. 17:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Tehát baráti körben fingasz és böfögsz? Undorító :)
2011. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem xD hanem hogy nem ülök vigyázba keresztbetett lábakkal nem húzok magassarkút és néha kicsúszik egy baz*eg xD Nem fingok és böfögök... Szerintem társaságba fiútól sem valami intelligens nem egy lánytól...
2011. márc. 31. 17:18
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen bejössz :)

És még korba is ideális lennél :P

2011. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!